První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zcela otřít počítač? Jak vybudovat herní počítač? Kdo opraví notebook? Jak dostat virus z počítače? Jak připojit dva počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový virus? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak defragmentovat můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Kde koupit počítačové díly? Co dělat, když počítač zamrzne? Kdo opraví počítač? Jaký je název mého počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak používat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přerov, Šléglov, Čechy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DACH systém s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o.,