První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovit počítač na tovární? Co je počítačový programátor? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak rychleji vytvořit počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak odstranit cookies z počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Je můj počítač 64 bit? Týká se mě konec windows 7?? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak se naučit počítačové programování? Jak dát dohromady počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oldřichov, Bělkovice-Lašťany, Raková u Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFEKT PLUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., FAST interier a design, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., EDUWIN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STAVING engineering s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Can21 Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,