První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak se zbavit počítačového viru? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je počítačový inženýr? Jak najít specifikaci počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak stahovat youtube videa do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Kde opravit notebook? Co je počítačový virus? Jak urychlit počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak dobrý je můj počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Co je notebook? Jak restartuji počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak najít název počítače? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Polomí, Klokočí, Kralice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RoseMode, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE,