První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak mám urychlit svůj počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak se připojit k počítači? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak obnovím počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Kde opravit počítač? Jak získat text z počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ondratice, Přerov, Moravský Beroun a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., MODOS spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., Can21 Olomouc, TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., TARAN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., RoseMode, s.r.o., NEUROLOGIE, ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,