První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Co je procesor počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jaký mám počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak připojit počítač k televizi? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak opravit počítač? Co je cloud computing? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak restartovat počítač? Co znamená RAM v počítačích? Proč se můj počítač sám zapne? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak rychlý je můj počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak aktualizovat počítač? Proč můj počítač stále zamrzá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vřesovice, Cholina, Senice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., EDUWIN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., EFEKT PLUS s.r.o., KABA s.r.o., ASET studio s.r.o.,