První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak otřít počítač? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak stahovat dvd do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Co je počítačové kódování? Jak používat počítač? Jak najít název počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co dělá ram pro počítač? Co je stolní počítač? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Buková, Střeň, Mohelnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Shoebox CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OK DESIGN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TRUMF International s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,