První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak se naučit počítačové programování? Jak restartovat počítač? Jak na snímek na počítači? Jak vyčistit počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak dostat virus z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je počítačový monitor? Co je kvantový počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Proč můj počítač zamrzne? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přeformátovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stavenice, Hačky, Jezernice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., DHK ZORA Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., Kosmas s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,