První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jaký je nejlepší počítač koupit? Co je RAM v počítači? Jak restartovat počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit počítač k televizi? Co je počítačový soubor cookie? Kolik stojí můj počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový inženýr? Má můj počítač virus? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak se připojit k počítači? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kde recyklovat počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak vymazat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Koválovice-Osíčany, Veselíčko, Rájec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TRUMF International s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s.,