První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Proč je obrazovka počítače na bok? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jaký bit je můj počítač? Jaký mám počítač? Jak zálohovat počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak skenovat do počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak propojit počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co to znamená pro počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak se zbavit starých počítačů?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bílsko, Luběnice, Bohuslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Elefant Vítkov a.s., RIOX spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o.,