První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Mohu poslat fax z počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co je serverový počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jsme příliš závislí na počítačích? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Co dělat se starým počítačem? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co je mozek počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Olšany u Prostějova, Všechovice, Zábeštní Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARGUS, spol. s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, e-cars trading s.r.o.,