První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Týká se mě konec windows 7?? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co dělají počítačoví vědci? Jak získat volný počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Co je stolní počítač? Kolik stojí počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak přeformátovat počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kojetín, Jesenec, Malhotice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ALSICO s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., FAST interier a design, s.r.o., e-cars trading s.r.o., DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MODOS spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o.,