První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak zlepšit výkon počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak počítač funguje? Jak rychleji spustit počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačový program? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak kraslit na počítači? Co je notebook? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačová síť? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Kolik má můj počítač? Kdo opraví počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelechovice, Kostelec na Hané, Medlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE, DACH systém s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , KMa s.r.o., RIOX spol. s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,