První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Je můj počítač 64 bit? Jak urychlit váš počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak stahovat dvd do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Když byl vyroben první počítač? Proč můj počítač zamrzne? Co dělají počítačoví inženýři? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak skenovat z počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co je sálový počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak najít wifi heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Týn nad Bečvou, Klokočí, Provodovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., ASET studio s.r.o., NEUROLOGIE, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Can21 Olomouc, RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., DACH systém s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,