První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jaký bit je můj počítač? Jak na snímek na počítači? Co je počítačové kódování? Jak se připojit k počítači? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak zcela otřít počítač? Co je počítačové programování? Jak rychlý je můj počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Co je počítačový server? Co dělají počítačoví vědci? Jak restartuji počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak najít specifikaci počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak urychlit počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co je serverový počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oplocany, Skalička, Brodek u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., MODOS spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o., RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc,

a