První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak psát na instagram z počítače? Má můj počítač bluetooth? Co je nejlepší stolní počítač? Jak deautorizovat počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak změnit heslo počítače? Co je počítačový hacking? Jak defragmentovat váš počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je počítačový programátor? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je pc stojan pro počítač? Kdo opraví notebook? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Němčice nad Hanou, Věžky, Skalička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., RIOX spol. s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENDINGNET s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc,