První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Co je informatika? Jak získat volný počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak resetujete počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je mozek počítače? Jak odstranit virus z počítače? Co je počítačová myš? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak otřít počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Kdo dělá lenovo počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak dobrý je můj počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak proniknout do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Osek nad Bečvou, Pavlovice u Kojetína, Kolšov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., e-cars trading s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EXCIMER, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KABA s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TAU COLOR a.s., A1 Team CZ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., NEUROLOGIE,