První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak posílat text z počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví inženýři? Co jsou cookies na počítači? Kolik stojí vybudování počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Kdo opraví počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Kdo opraví notebook? Jak obnovit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Újezd, Klenovice na Hané, Horní Moštěnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s.,