První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Co dělá počítač rychlejší? Co je serverový počítač? Jak vybudovat herní počítač? Co je počítačový soubor cookie? Co je sálový počítač? Co je počítačový hacking? Jak opravit pomalý počítač? Jak vyčistit počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak resetovat počítač? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je procesor počítače? Co je můj počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak používat počítač? Jak vymazat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sudkov, Šišma, Hněvotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., RoseMode, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ALSICO s.r.o., DACH systém s.r.o.,