První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Služby

Portfolio námi nabízených služeb je vcelku široké. Díky spolupráci s profesionáli z olomouckého regionu můžeme všem našim klientům nabídnout opravdu široké množství produktů a služeb.

Námi nabízené služby lze rozdělit do několka základních kategorií:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co jsou počítačové brýle? Kde koupit počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak defragmentovat váš počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak kreslit na počítači? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak autorizovat počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Oprabdu končí widnows 7?? Jak se zbavit viru na počítači? Jak stáhnout video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otaslavice, Oplocany, Lazníky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., Can21 Olomouc, TARAN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TOMSTAV Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EDUWIN s.r.o.,