První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak se zbavit viru na počítači? Jak změnit heslo na počítači? Kdo dělá lenovo počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak odstranit počítačový virus? Jak na reimage počítače? Jak fungují počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak používat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kde koupit počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak zcela otřít počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak čistit počítač? Co je počítačový červ? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Drozdov, Malhotice, Prostějovičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., OLSTROJ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,