První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Co je počítačová myš? Proč je můj počítač tak pomalý? Kde koupit počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak kreslit na počítači? Proč můj počítač zamrzne? Jak autorizovat počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak programovat počítač? Když byl vyroben první počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Kdo dělá lenovo počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenést VHS do počítače? Co je počítačové kódování? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak na reimage počítače? Jak deautorizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlušovice, Plumlov, Bezuchov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., EXCIMER, s.r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., STAVING engineering s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., OLSTROJ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TRUMF International s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s.,