První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Kde koupit počítače? Jak chránit váš počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je nejlepší stolní počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak vyčistit počítač? Co dělají počítačoví vědci? Proč počítače zpomalují? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak proniknout do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak získat volný počítač? Jak otřít počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak rychleji spouštět počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Lužice, Drozdov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o.,