První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Kolik RAM má můj počítač? Co je kvantový počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak na reimage počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak skenovat z počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jakubovice, Vranovice-Kelčice, Vilémov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., e-cars trading s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, NEUROLOGIE, Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TAU COLOR a.s., KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o.,