První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak faxovat z počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jaký typ počítače mám? Jak změnit název počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak defragmentovat můj počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Proč se počítač restartuje? Jak získat volný počítač? Kolika bitový je můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak se zbavit počítačového viru? Jak stahovat hudbu do počítače? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dzbel, Seloutky, Střeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Hopi Popi, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EXCIMER, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TAU COLOR a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,