První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak se připojit k počítači? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak faxovat z počítače? Jak sestavit počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak velký byl první počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak deautorizovat počítač? Jak otřít můj počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co jsou počítačové brýle? Jak na snímek na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Konice, Olšovec, Liboš a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., RIOX spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o.,