První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Oprabdu končí widnows 7?? Co je počítačový inženýr? Jak změnit heslo na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak na reimage počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Má můj počítač bluetooth? Je můj počítač 64 bit? Kde koupit počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je počítačová myš? Jak změnit heslo počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uhřičice, Cholina, Tovačov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KABA s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Levné knihy a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFETI, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,