První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak odemknout počítač? Jaký typ počítače mám? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak připojit dva počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Co je pc stojan pro počítač? Jak získat volný počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak ripovat DVD do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Má můj počítač virus? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak opravit počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co je počítačový program?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Samotišky, Slatinice, Šumperk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, REFI DEVELOPMENT s.r.o, RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., KMa s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., KABA s.r.o., DHK ZORA Olomouc,