První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je můj počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak psát počítačový kód? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak psát na instagram z počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak najít IP adresu počítače? Co je počítačový server? Co je cloud computing? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Co je procesor počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak resetuji počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Kde koupit počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkova Lhota, Malé Hradisko, Charváty a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TARAN s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. ,