První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak fungují počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co dělají počítačoví vědci? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak restartovat počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak získat volný počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak připojit počítač k wifi? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je nejlepší herní počítač? Kolik stojí počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jakubovice, Dzbel, Daskabát a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., DELIKA s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , Kosmas s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s.,