První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak defragmentovat můj počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je počítačový hacking? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak vytvořit herní počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak udělat text z počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak otočit obrazovku počítače? Jak formátovat počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak defragmentovat počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Grymov, Hněvotín, Vlkoš a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DACH systém s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Levné knihy a.s., VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ALSICO s.r.o., ASET studio s.r.o., MICOS spol. s r. o., LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,