První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak získat volný počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak na snímek na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak mohu otřít počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co dělá počítač rychlejší? Jak vybudovat herní počítač? Jak změnit název počítače na mac? Co je informatika? Jak víte, zda má počítač virus? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč je můj počítač pomalý? Jak úplně resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loučany, Císařov, Velký Týnec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., KABA s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RL-CORPUS s.r.o.,