První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak zamknout počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu zálohovat počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Kolik má můj počítač? Co je počítačový software? Kde opravit počítač? Jak vytvořit počítač od nuly?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ústí, Dětkovice, Radkovy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ASET studio s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Hopi Popi, a.s.,