První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačová síť? Kolik stojí vybudování počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak restartovat počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak čistit klávesnici počítače? Co je počítačový virus? Jak skenovat dokument do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak na reimage počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jsme příliš závislí na počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Charváty, Horní Těšice, Horka nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DELIKA s.r.o. , KABA s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,