První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak restartuji počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Kdo opraví notebook? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak fungují počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak ukládat youtube videa do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak resetovat počítač? Jak na obrázek z počítače? Kolik stojí můj počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak odemknout počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak odstranit počítačový virus? Jak počítač funguje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kopřivná, Všechovice, Kostelec na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o., KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., FAST interier a design, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., e-cars trading s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TARAN s.r.o.,