První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je nejlepší počítač? Jak formátovat počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak, aby váš počítač nespal? Co je počítačový programátor? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Co je počítačový hacking? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co je nejlepší herní počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je počítačový server? Jak se připojit k počítači? Co je moje IP adresa počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak stahovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prostějovičky, Mrsklesy, Tučín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o., NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka,