První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak kreslit na počítači? Jak restartovat počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co jsou počítačové brýle? Jak na homeo office?? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je notebook? Jak najít IP adresu počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Co je serverový počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Co je informatika? Kdo dělá lenovo počítače? Co je cloud computing? Jak otočit obrazovku počítače? Co je počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slavětín, Horní Újezd, Kralice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, RoseMode, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka,