První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak získat volný počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co je to počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak vymazat počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak skenovat z počítače? Co je počítačová myš? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak čistit obrazovku počítače? Jak kreslit na počítači? Jaký druh počítače potřebuji? Jak zjistit heslo počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Proč se počítač restartuje? Může můj počítač spustit Windows 10?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lutín, Doloplazy, Senička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,