První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je moje IP adresa počítače? Jak na reimage počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak dát dohromady počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak streamovat z počítače do televize? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Co je paměť počítače? Jak proniknout do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak defragmentovat váš počítač? Co je notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Moštěnice, Štíty, Pňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Westcombe International Research, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,