První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak odstranit cookies z počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak sestavit počítač? Jak aktualizovat počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak defragmentovat váš počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak se naučit počítačové programování? Jak odstranit počítačový virus? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak dát dohromady počítač? Jaký typ počítače mám? Jak mohu zálohovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak si vzít screenshot na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Vřesovice, Mostkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, SAVE MAX, a.s., RL-CORPUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RIOX spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, GROBER PROJECT, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o.,