První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Je můj počítač zapnutý? Jak mohu vyčistit počítač? Jak koupit počítač? Jak deautorizovat počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Co je serverový počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je notebook? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak získat text z počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak uvolnit počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Mohu spustit na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zámrsky, Vikýřovice, Bohutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., KMa s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,