První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak dát dohromady počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak připojit dva počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak koupit počítač? Co je počítačová síť? Jak urychlit můj počítač? Kde opravit notebook? Jak mám urychlit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Smržice, Krčmaň, Polomí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o.,