První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Co znamená RAM v počítačích? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co dělají počítačoví inženýři? Jak opravit počítač? Co je kvantový počítač? Co je počítačový program? Jak na reimage počítače? Jak připojit dva počítače? Jak posílat text z počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak telefonovat bez počítače? Co je počítačový programátor? Jak se zbavit starých počítačů? Jak psát počítačový kód? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co je počítačový hacking? Jak udělat počítačovou hru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Újezd, Alojzov, Věrovany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STAVING engineering s.r.o., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, ALSICO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,