První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak rychleji vytvořit počítač? Co je RAM v počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je sálový počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Týká se mě konec windows 7?? Co je RAM na počítači? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co je kvantový počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak resetujete počítač? Jak vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Paršovice, Kokory, Velký Týnec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE, SCHIEBEL, s.r.o. , TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., Hopi Popi, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., MICOS spol. s r. o.,