První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak obnovit počítač na předchozí datum?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loučka, Krčmaň, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., WAY MORAVA, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,