První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak vytvořit počítačový stůl? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak aktualizovat počítač? Jak odemknout počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Jaká je má specifikace počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak resetuji počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vícov, Vitčice, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., SAVE MAX, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., NEUROLOGIE, MICOS spol. s r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,