První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Kolik stojí vybudování počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jaký bit je můj počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak restartuji počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Má můj počítač virus? Když byl vyroben první počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klopina, Určice, Horní Moštěnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,