První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je cloud computing? Jak obnovit počítač na tovární? Co je počítačový server? Jak odstranit virus z počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Co je procesor počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak obnovím počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak resetuji počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Osek nad Bečvou, Hrabová, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RL-CORPUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, DHK ZORA Olomouc, TOMSTAV Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ASET studio s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DELIKA s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s.,