První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Mohu spustit na svém počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak autorizujete počítač pro itunes? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak odstranit cookies z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak obnovím počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak opravit pomalý počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jaký mám počítač? Jak odstranit virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Suchdol, Litovel, Šubířov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., OLSTROJ s.r.o., e-cars trading s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,