První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak kopírovat DVD do počítače? Jak vytvořit herní počítač? Co je notebook? Jak kreslit na počítači? Jak kraslit na počítači? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak resetovat počítač dell? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Kolik stojí můj počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Kde opravit notebook? Co je počítačový virus? Co jsou soubory cookie počítače? Jak zamknout počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Co hledat při nákupu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Dobrčice, Čelčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., KMa s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., Levné knihy a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,