První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Kde koupit počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak velký byl první počítač? Co je kvantový počítač? Jak skenovat z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Má můj počítač bluetooth? Co je nejlepší stolní počítač? Jak obnovit počítač? Jak uvolnit počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Když byl vyroben první počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak skenovat dokument do počítače? Jak na reimage počítače? Jak aktualizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výkleky, Milenov, Víceměřice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SAVE MAX, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ASET studio s.r.o.,