První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak změnit heslo na počítači? Jak čistit klávesnici počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Co dělají počítačoví vědci? Jak odstranit počítačový virus? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak počítač funguje? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak změnit heslo počítače? Jak resetovat počítač dell? Co je zelená výpočetní technika? Jak sestavit počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Šišma, Slatinky, Ludmírov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EFETI, spol. s r.o.,