První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak úplně resetovat počítač? Co je počítačové programování? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak změnit heslo počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak se naučit počítačové programování? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Jak odstranit počítačový virus? Jak čistit obrazovku počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak odstranit cookies na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lipník nad Bečvou, Strukov, Nahošovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EXCIMER, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., DACH systém s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,