První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak udělat počítačový virus? Jak zamknout počítač? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Kolik stojí počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak odstranit virus z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co dělat se starým počítačem? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak resetuji počítač? Co je cloud computing?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlinsko, Písařov, Mostkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFEKT PLUS s.r.o., RoseMode, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TAU COLOR a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,