První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Kolik stojí můj počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Kde recyklovat počítače? Co je to počítač? Jak deautorizovat počítač? Kde opravit notebook? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak sestavit počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak resetuji počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radíkov, Skalička, Dzbel a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EXCIMER, s.r.o., TRUMF International s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFETI, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,