První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co jsou počítačové informační systémy? Kdo vyrobil počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak zamknout počítač? Co je paměť počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak resetujete počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak defragmentovat počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je to počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak skenovat dokument do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak zkontrolovat specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otinoves, Bohdíkov, Rovensko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KMa s.r.o., ASET studio s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TAU COLOR a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KABA s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, e-cars trading s.r.o., Hopi Popi, a.s., FAST interier a design, s.r.o.,