První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je počítačový programátor? Jak čistit obrazovku počítače? Co dělat se starým počítačem? Co je procesor počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak chránit váš počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak na snímek na počítači? Jak změnit název počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak mám urychlit svůj počítač? Proč se počítač restartuje? Jak se dostat virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rájec, Červenka, Býškovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Can21 Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, TOMSTAV Olomouc, MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, Brázdovo kuře s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EDUWIN s.r.o.,