První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Proč můj počítač stále havaruje? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Co je RAM v počítači? Jak otřít můj počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jaký typ počítače mám? Co je paměť počítače? Co je serverový počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je stolní počítač? Jak fungují počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak psát počítačový kód? Jak přenést itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Partutovice, Bludov, Brodek u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TOMSTAV Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Kosmas s.r.o., Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., TARAN s.r.o., Levné knihy a.s., RoseMode, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,