První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je nejlepší stolní počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak změnit název počítače na mac? Co je notebook? Co je počítačový inženýr? Jak defragmentovat počítač? Jak vytvořit herní počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak psát na instagram z počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je cloud computing? Jak opravit počítač? Jak proniknout do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Kde opravit notebook? Kolik zlata je v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Potštát, Bludov, Dobrčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., UNITOP spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o.,