První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak se připojit k počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Má můj počítač virus? Jak udělat screenshot na počítači? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Co je počítačová síť? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak obnovit počítač na tovární? Jak dostat virus z počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak defragmentovat počítače? Jak starý je můj počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak vzít snímek obrazovky počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Milenov, Jedlí, Nezamyslice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., DELIKA s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ALSICO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,