První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak stáhnout video youtube do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak odstranit cookies na počítači? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak připojit telefon k počítači? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak mohu zálohovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jaký je nejlepší počítač koupit? Kdo vyrobil počítač? Jak dát dohromady počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak urychlit váš počítač? Kdo opraví počítač? Co je počítačový hardware?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velký Újezd, Býškovice, Grymov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Hopi Popi, a.s., KABA s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,