První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak se stát počítačovým programátorem? Co je na mém počítači bonjour? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Má můj počítač virus? Jak mám urychlit počítač? Co je mozek počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je informatika? Jak připojit dva počítače? Jak získat volný počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Kdy byl vynalezen počítač? Kolik stojí vybudování počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak kraslit na počítači? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Proč se počítač restartuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hněvotín, Střítež nad Ludinou, Pňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MICOS spol. s r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o.,