První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak stahovat dvd do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dobrý je můj počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jaký mám počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak, aby váš počítač nespal? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak restartuji počítač? Jak skenovat z počítače? Co jsou soubory cookie počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Moštěnice, Domašov nad Bystřicí, Svésedlice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., NEUROLOGIE, Simply You Pharmaceuticals, a. s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ASET studio s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,