První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Má můj počítač bluetooth? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kolik RAM má můj počítač? Kolik má můj počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak posílat text z počítače? Jak otřít můj počítač? Jak odstranit virus z počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak urychlit počítač? Co je to počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak urychlit můj počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak se naučit počítačové programování? Co je počítačový server? Jak se zbavit počítačového viru?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabůvka, Přerov, Němčice nad Hanou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Can21 Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ALSICO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TAU COLOR a.s., KMa s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., DACH systém s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,