První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Co je počítačový hardware? Jak vytvořit herní počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Mohu spustit na svém počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Proč můj počítač stále havaruje? Jak zvýšit rychlost počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co je počítačový server? Co je počítačový červ? Jak zcela otřít počítač? Co je procesor počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak kontrolovat teplotu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Podolí, Dolní Újezd, Pavlovice u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, A2 ARCHITEKTI s.r.o., RoseMode, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., Hopi Popi, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o.,