První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Co je sálový počítač? Jak kreslit na počítači? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mohu vyčistit počítač? Jak změnit název počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co je cloud computing? Jak uložit video youtube do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je nejlepší počítač? Co je počítačové programování?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Obědkovice, Loučany, Mrsklesy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Farma Bystročice s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o.,