První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak stahovat itunes na počítači? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit dva počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak urychlit počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak chránit váš počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je počítačový monitor? Jak deautorizovat počítač na itunes? Co jsou počítačové brýle? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Kdy byl vynalezen počítač? Jak propojit počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rozstání, Ústí, Grygov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ASET studio s.r.o., EDUWIN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o., STAVING engineering s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,