První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kolika bitový je můj počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak čistit obrazovku počítače? Jak restartuji počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak změnit název počítače? Jak obnovit počítač? Co dělat se starými počítači? Jak propojit počítače? Co je počítačové kódování? Jak defragmentovat počítač? Jak počítač funguje? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co je počítačový programátor? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrbátky, Špičky, Čechy pod Kosířem a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,