První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Kde koupit počítače? Jak zjistit heslo počítače? Co je sálový počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak odemknout počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak najít IP adresu na počítači? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Co je RAM v počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jsme příliš závislí na počítačích? Co to znamená pro počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Soběchleby, Tovačov, Vikýřovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Brázdovo kuře s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,