První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co je cloud computing? Jak připojit počítač k wifi? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak připojit dva počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak deautorizovat počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jaký je název mého počítače? Co je notebook? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je paměť počítače? Co je nejlepší počítač? Jak počítač funguje? Jaký druh počítače potřebuji? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Co dělají počítačoví inženýři?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dřevohostice, Kožušany-Tážaly, Mladeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., EXCIMER, s.r.o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,