První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak chránit váš počítač? Jak faxovat z počítače? Jak najít název počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak restartuji počítač? Jak starý je můj počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak změnit heslo počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jaký typ počítače mám? Co je stolní počítač? Kolika bitový je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ústín, Brodek u Přerova, Čehovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,