První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak počítač funguje? Jak zlepšit výkon počítače? Proč můj počítač pípá? Co je počítačové kódování? Jak změnit heslo počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak vymazat počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Co dělají počítačoví vědci? Kdo dělá lenovo počítače? Jak se připojit k počítači? Co je počítačový inženýr? Jak kontrolovat teplotu počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Je můj počítač zapnutý? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačové inženýrství? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak sestavit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klokočí, Přemyslovice, Norberčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., DELIKA s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TANO TECHNIK, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., Levné knihy a.s., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., KABA s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o.,