První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zamknout počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak zcela otřít počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak zlepšit výkon počítače? Jak psát počítačový kód? Jak změnit heslo počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit iphone bez počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak se připojit k počítači? Co je nejlepší stolní počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak rychleji spustit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kde koupit počítače? Jak defragmentovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Raková u Konice, Mořice, Střeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ASET studio s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., KMa s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EDUWIN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EXCIMER, s.r.o.,