První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak otočit obrazovku počítače? Jak se připojit k počítači? Jak získat volný počítač? Jak odstranit cookies z počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak zobrazit specifikace počítače? Co je počítačový hardware? Jak mohu otřít počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je paměť počítače? Jak kraslit na počítači? Proč počítače zpomalují? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak připojit Apple tv k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rovensko, Věžky, Olbramice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., KMa s.r.o., KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Kosmas s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o.,