První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak defragmentovat váš počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak otřít počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je nejlepší herní počítač? Kde opravit počítač? Co je počítačové programování? Jak udělat počítačový virus? Jak se zbavit viru na počítači? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak autorizovat počítače? Co je kvantový počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak se připojit ipad k počítači? Jak otřít můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senice na Hané, Polom, Doloplazy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,