První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Můžu faxovat z počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Jak připojit počítač k wifi? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit dva počítače? Jak vymazat počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co je pc stojan pro počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Jak posílat text z počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Kde koupit počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak obnovit počítač na tovární?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Moravský Beroun, Lukavice, Šišma a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., DHK ZORA Olomouc, RELIABILITY s.r.o., Hopi Popi, a.s., RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,