První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak vymazat počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak resetovat počítač dell? Co je počítačové inženýrství? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je nejlepší počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak defragmentovat počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je RAM na počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Proč se počítač restartuje? Má můj počítač virus? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je RAM v počítači? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelechovice, Čehovice, Hraničné Petrovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EXCIMER, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, KMa s.r.o.,