První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak deautorizovat počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jaký počítač mám koupit? Jak skenovat do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jaká je má specifikace počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak uvolnit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak chránit váš počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak opravit počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak změnit heslo počítače? Kolik zlata je v počítači? Co je na mém počítači bonjour? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak otřít počítač? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dubicko, Dolní Studénky, Haňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, WAY MORAVA, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Kosmas s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, OK DESIGN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,