První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak defragmentovat můj počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak připojit počítač k televizoru? Co je počítačový software? Jak autorizovat počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak najít wifi heslo na počítači? Kde recyklovat počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak se připojit ipad k počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lipník nad Bečvou, Bohuslavice, Bohuňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., MICOS spol. s r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OK DESIGN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,