První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak rychlý je můj počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak připojit počítač k televizi? Jak obnovím počítač? Jak najít název počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Kolik RAM má můj počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Mohu získat i text z počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak restartuji počítač? Co je počítačový program? Jak defragmentovat počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Co je RAM na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Domašov u Šternberka, Stříbrnice, Drahany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ASET studio s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, e-cars trading s.r.o., EDUWIN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o.,