První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mohu otřít počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak opravit počítač? Jak najít název počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je počítačový software? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak skenovat do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenést itunes do nového počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak kraslit na počítači? Jak autorizovat počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak koupit počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak opravit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Soběchleby, Hradčany, Hlubočky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Shoebox CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EDUWIN s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o.,