První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Kolik energie používá můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak mohu otřít počítač? Jak autorizovat počítače? Kde recyklovat počítače? Jak obnovit počítač? Kde koupit počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Co je počítačové kódování? Co je počítačový hardware? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Kolik stojí počítač? Jak připojit počítač k wifi? Proč se počítač restartuje? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak se připojit ipad k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Věžky, Loučná nad Desnou, Biskupice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., MODOS spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KMa s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Shoebox CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., OK DESIGN s.r.o., EDUWIN s.r.o.,