První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak otočit obrazovku počítače? Jak připojit počítač k wifi? Mohu získat i text z počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Proč počítače zpomalují? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co jsou počítačové informační systémy? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak vyčistit počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Kdo vynalezl počítač? Kdo vyrobil počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak myslet jako počítačový vědec? Co dělají počítačoví programátoři? Jak stahovat hudbu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lipina, Březsko, Kosov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , NEUROLOGIE, Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., Can21 Olomouc, e-cars trading s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SAVE MAX, a.s., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., MODOS spol. s r.o., DACH systém s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,