První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak defragmentovat váš počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak vytvořit počítač od nuly? Proč můj počítač stále havaruje? Kdo opraví notebook? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Co je informatika? Kolik elektřiny počítač používá? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Kolik energie používá můj počítač? Jak posílat text z počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak mohu vyčistit počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dálkově vypnout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malé Hradisko, Hustopeče nad Bečvou, Bělotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Hopi Popi, a.s., EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SAVE MAX, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RoseMode, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o.,