První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak se zbavit starých počítačů? Jak získat text z počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co potřebujete k vybudování počítače? Co je počítačový inženýr? Jaký počítač mám koupit? Kolik má můj počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Kolik elektřiny počítač používá? Jak defragmentovat můj počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je počítačový červ? Jak udělat počítačovou hru? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak uložit video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velký Újezd, Pěnčín, Křelov-Břuchotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o.,