První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak změnit název počítače na mac? Co je počítačový program? Co je počítačové kódování? Co jsou počítačové brýle? Jak zcela otřít počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je RAM na počítači? Kde opravit notebook? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak autorizovat počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak obnovím počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Co dělat se starým počítačem? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak najít název počítače? Co je sálový počítač? Co je počítačový červ? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co je zelená výpočetní technika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rapotín, Hnojice, Lužice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, FAST interier a design, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o.,