První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je můj počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak obnovit počítač? Jak zamknout počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Branná, Lhota, Veselíčko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , ASET studio s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., MICOS spol. s r. o., DELIKA s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MODOS spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Kosmas s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,