První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co je stolní počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak otřít můj počítač? Co dělá počítač rychlejší? Co dělat, když počítač zamrzne? Co jsou počítačové brýle? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak čistit obrazovku počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Co je počítačový program? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak propojit počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak rychlý je můj počítač? Proč se můj počítač stále vypíná?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jesenec, Uničov, Křenovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., ALSICO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,