První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč můj počítač pípá? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak čistit počítač? Co je počítačové programování? Kde opravit počítač? Má můj počítač virus? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jaký bit je můj počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak restartovat počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč se můj počítač sám vypne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Teplice nad Bečvou, Medlov, Vranovice-Kelčice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TRUMF International s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TAU COLOR a.s., Brázdovo kuře s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Levné knihy a.s., SAVE MAX, a.s.,