První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jaká je má specifikace počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak na homeo office?? Jak přenést VHS do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak telefonovat bez počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak proniknout do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak velký byl první počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak sestavit počítač? Jak se připojit k počítači? Proč se počítač restartuje? Co jsou soubory cookie v počítači? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak odstranit počítačový virus? Jak obnovit počítač do továrního nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hranice, Huzová, Výšovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MODOS spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., OK DESIGN s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,