První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je nejlepší počítač? Jak víte, zda má počítač virus? Co je serverový počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak defragmentovat váš počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak vytvořit herní počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak opravit obrazovku počítače? Co dělají počítačoví vědci? Co je počítačový hardware? Jak se zbavit viru na počítači? Kolik stojí počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Medlov, Lipník nad Bečvou, Luká a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,