První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co jsou počítačové brýle? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak synchronizovat iphone do počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Co je paměť počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jaký mám počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak defragmentovat počítač? Co je notebook? Jak zcela otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sudkov, Lesnice, Hrdibořice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., OK DESIGN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,