První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Kdo vyrobil počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak se zbavit starých počítačů? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak změnit heslo počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak posílat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Určice, Dubčany, Suchonice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, KMa s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, Levné knihy a.s., Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MODOS spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,