První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Kolik stojí počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak vytvořit herní počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak dobrý je můj počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak získat text z počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jaký bit je můj počítač? Proč se počítač restartuje? Kde mohu prodat svůj počítač? Co je serverový počítač? Kdo vynalezl počítač? Mohu získat i text z počítače? Je můj počítač zapnutý? Co je informatika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sobotín, Týn nad Bečvou, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., RoseMode, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ASET studio s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARGUS, spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DELIKA s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o.,