První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak získat text z počítače? Jak čistit počítač? Kdo opraví notebook? Jaká je má specifikace počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak se zbavit viru na počítači? Jak sledovat televizi na počítači? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak resetovat počítač dell? Jak resetujete počítač? Jak vytvořit počítač? Co je počítačový programátor? Jak psát počítačový kód? Jak sdílet soubory mezi počítači? Kde opravit notebook? Jak se připojit k počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalka, Smržice, Pěnčín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., STAVING engineering s.r.o., KABA s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RoseMode, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,