První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Proč se můj počítač stále vypíná? Jak restartovat počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak na homeo office?? Jak restartuji počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak připojit dva počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak vytvořit herní počítač? Jak obnovit počítač na tovární?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bousín, Žerotín, Blatec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., Can21 Olomouc, EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., DELIKA s.r.o. , KMa s.r.o., DACH systém s.r.o., Kosmas s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OLSTROJ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,