První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jaká je má specifikace počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak resetovat počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak dobrý je můj počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak uvolnit počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak se připojit k počítači? Jak vytvořit počítač od nuly? Co je počítačový software? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jaký počítač mám koupit? Kde recyklovat počítače? Kolik energie používá můj počítač? Kolika bitový je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pavlovice u Přerova, Dolní Újezd, Kolšov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., UNITOP spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TAU COLOR a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o.,