První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Proč můj počítač stále havaruje? Jak najít specifikaci počítače? Jak na homeo office?? Jak přeformátovat počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co dělají počítačoví programátoři? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak psát počítačový kód? Oprabdu končí widnows 7?? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je počítačové kódování? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak defragmentovat váš počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Kde recyklovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Líšnice, Hačky, Dub nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., EDUWIN s.r.o., Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Kosmas s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., A1 Team CZ s.r.o.,