První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak se naučit počítačové programování? Jak vybudovat herní počítač? Co je RAM v počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak restartovat počítač? Jaká je má specifikace počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak udělat text z počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jaký počítač mám koupit? Co je počítačový virus? Jak dostat virus z počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Proč můj počítač pípá? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Proč se můj počítač sám vypne? Co je mozek počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bystrovany, Hraničné Petrovice, Svébohov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Kosmas s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MODOS spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DACH systém s.r.o.,