První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Co je počítačová myš? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak ripovat DVD do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak uvolnit počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jaký mám počítač? Co je počítačové kódování? Může můj počítač spustit Windows 10?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kralice na Hané, Dolní Těšice, Grymov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFETI, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENA - TRADE, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., DELIKA s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., 2K CONSULTING s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o., MICOS spol. s r. o.,