První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Co potřebujete k vybudování počítače? Jak programovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak čistit počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak připojit telefon k počítači? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Co je nejlepší herní počítač? Co dělá ram pro počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Kolik stojí počítač? Kolik má můj počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak faxovat z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Špičky, Šišma, Krchleby a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc, Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EDUWIN s.r.o., e-cars trading s.r.o., Kosmas s.r.o., STAVING engineering s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Levné knihy a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Profi-Communication, s.r.o.,