První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je vše v jednom počítači? Co jsou cookies na počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Kolik RAM má můj počítač? Proč počítače zpomalují? Jak čistit počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak počítač funguje? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačová gramotnost? Jak rychleji vytvořit počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak se dostat virus z počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Příkazy, Hrabová, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o.,