První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jaký typ počítače mám? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačový software? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak odemknout počítač? Jak zálohovat počítač? Jak udělat text z počítače? Co je počítačový server? Jak defragmentovat počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak změnit název počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak získat volný počítač? Jak připojit dva počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak zamknout počítač? Co je stolní počítač? Jak udělat počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Janoušov, Zvole a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., KMa s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,