První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Co je nejlepší počítač? Jak formátovat počítač? Jak defragmentovat váš počítač? Proč je můj počítač pomalý? Co je informatika? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jaký typ počítače mám? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak streamovat z počítače do televize? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak kreslit na počítači? Co je serverový počítač? Jak faxovat z počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak zamknout počítač? Co je stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rokytnice, Bousín, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Shoebox CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., EDUWIN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Levné knihy a.s., Elefant Vítkov a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., ALSICO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o.,