První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Co je můj počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak se naučit počítačové programování? Má můj počítač bluetooth? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak změnit název počítače na mac? Co dělají počítačoví vědci? Jak změnit název počítače? Jak sestavit počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Co je RAM na počítači? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Co je paměť počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Mohu poslat fax z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak vybudovat herní počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalka, Citov, Loučná nad Desnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., Profi-Communication, s.r.o., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,