První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak uložit youtube video do počítače? Jak zálohovat počítač? Jak opravit obrazovku počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak restartuji počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Proč je můj počítač pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stříbrnice, Lazníky, Kopřivná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Elefant Vítkov a.s., DELIKA s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., EDUWIN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,