První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak zálohovat iphone do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak připojit dva počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Kde recyklovat počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Mohu spustit na svém počítači? Jak udělat počítačovou hru? Jak koupit počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak posílat text z počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak na reimage počítače? Co je pc stojan pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Žerotín, Velký Týnec, Niva a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., FAST interier a design, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Levné knihy a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Shoebox CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., RIOX spol. s.r.o., KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,