První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Můžu faxovat z počítače? Co je procesor počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Co je kvantový počítač? Co je nejlepší počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak skenovat z počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Kdy byl vynalezen počítač? Co je počítačové kódování? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak psát počítačový kód? Co je můj počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak opravit pomalý počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak najít specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhá Loučka, Doloplazy, Horní Újezd a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Can21 Olomouc, EDUWIN s.r.o., KABA s.r.o., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,