První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je cloud computing? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co je to počítač? Jak na snímek na počítači? Kde koupit počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak zamknout počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak vytvořit počítač? Jak proniknout do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak fungují počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Újezd, Měrotín, Norberčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MICOS spol. s r. o., Elefant Vítkov a.s., EFETI, spol. s r.o., NEUROLOGIE, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFEKT PLUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARGUS, spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,