První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kladníky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak uložit video youtube do počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Co je počítačový programátor? Jak defragmentovat počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak stáhnout video youtube do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak se připojit k počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ALSICO s.r.o., Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., e-cars trading s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o.,