První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kladníky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat do počítače? Jak mohu otřít počítač? Jak restartovat počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový inženýr? Co je RAM v počítači? Kolik RAM má můj počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak psát na instagram z počítače? Jak programovat počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak připojit dva počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jaký typ počítače mám? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., ASET studio s.r.o., Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., DELIKA s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DACH systém s.r.o., TRUMF International s.r.o., MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFEKT PLUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , RELIABILITY s.r.o.,