První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Připojení k internetu

Potřebujete připojit PC nebo síť k internetu? Máte stávající internetové připojení pomalé? Ve spolupráci s našimi partnery navrhneme optimální řešení šité na míru práve Vašim potřebám.

Jak odstranit počítačový virus? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak zálohovat iphone do počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak propojit počítače? Co je RAM na počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co je mozek počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak skenovat dokument do počítače? Jak formátovat počítač? Co je počítačový server? Jak čistit obrazovku počítače? Kolik stojí počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak obnovím počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lipina, Malé Hradisko, Dlouhomilov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Kosmas s.r.o., TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, e-cars trading s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o.,