První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Kolika bitový je můj počítač? Kolik stojí můj počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak mohu otřít počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kolik má můj počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Co je počítačový program? Jak vymazat počítač? Co je kvantový počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak na reimage počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kdo vyrobil počítač? Co je počítačový virus? Jak se stát počítačovým programátorem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dřevnovice, Lhota, Hlušovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., RoseMode, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., NEUROLOGIE, STAVING engineering s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DELIKA s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,