První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Co je moje IP adresa počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak vybudovat herní počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Jak resetujete počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak změnit název počítače na mac? Jak připojit telefon k počítači? Jak na reimage počítače? Jak připojit dva počítače? Jak rychlý je můj počítač? Proč počítače zpomalují? Co dělat, když počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Grymov, Žerotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TARAN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Hopi Popi, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,