První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak defragmentovat počítač? Co je informatika? Jak udělat počítačovou hru? Co je zelená výpočetní technika? Jak získat text z počítače? Jak skenovat z počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak připojit dva počítače? Jak programovat počítač? Je můj počítač zapnutý? Kde koupit počítače? Co je notebook? Jaký mám počítač? Co je RAM v počítači? Co je stolní počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oldřichov, Libavá, Střeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o., ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. ,