První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak sledovat televizi na počítači? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je kvantový počítač? Co je počítačový hardware? Jak přenést VHS do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Co je informatika? Je můj počítač 64 bit? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak udělat počítačový virus? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co je můj počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak autorizovat počítač na itunes? Jaký druh počítače potřebuji?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Želatovice, Grygov, Pěnčín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, DACH systém s.r.o., Can21 Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EDUWIN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, OLSTROJ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,