První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak používat počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Co je moje IP adresa počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak velký byl první počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak zjistit heslo počítače? Proč můj počítač pípá? Jak rychleji spustit počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Jaký mám počítač? Jak urychlit můj počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Cholina, Lipová, Prosenice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., KMa s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., e-cars trading s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KABA s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RIOX spol. s.r.o.,