První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak odstranit cookies na počítači? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Co je počítačový server? Jak otřít okna systému Windows 7? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je cloud computing? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak fungují počítače? Co je počítačový inženýr? Jak koupit počítač? Jak vytvořit počítač od nuly?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radvanice, Lesnice, Bystrovany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DACH systém s.r.o., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Levné knihy a.s.,