První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak získat text z počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak na reimage počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je zelená výpočetní technika? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak autorizovat počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Co je počítačová gramotnost? Jak telefonovat bez počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co je počítačový software? Co jsou soubory cookie v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čechy, Černotín, Senička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DELIKA s.r.o. , DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., KABA s.r.o., MODOS spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc,