První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak rychlý je můj počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Co dělat, když počítač zamrzne? Proč se můj počítač sám zapne? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak čistit počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Co jsou počítačové informační systémy? Jak změnit název počítače na mac? Kolik zlata je v počítači? Jak kraslit na počítači? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak změnit název počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Suchonice, Polomí, Lipina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DACH systém s.r.o., KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., SAVE MAX, a.s., RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Střechy NOSVO s.r.o.,