První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak úplně resetovat počítač? Jak urychlit můj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Kde koupit počítačové díly? Co je RAM v počítači? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak otřít počítač? Co je počítačový hacking? Proč můj počítač pípá? Kde opravit notebook? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Maletín, Obědkovice, Radotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Hopi Popi, a.s., e-cars trading s.r.o., Levné knihy a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A1 Team CZ s.r.o., ASET studio s.r.o., MICOS spol. s r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MODOS spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,