První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jaký počítač mám koupit? Co je počítačové programování? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak autorizovat počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Je můj počítač zapnutý? Co je počítačový program? Jak úplně resetovat počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak, aby váš počítač nespal? Kolik RAM má můj počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Kdo opraví počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mladeč, Čelčice, Věžky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., ALSICO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., Can21 Olomouc, TAU COLOR a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,