První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Školení výpočetní techniky

Obsah se připravuje...

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak na reimage počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Proč se můj počítač sám vypne? Proč je můj počítač pomalý? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak otřít můj počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Proč počítače zpomalují? Co je počítačové programování? Jak připojit telefon k počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Třeština, Senice na Hané, Velká Bystřice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., DELIKA s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, UNITOP spol. s r.o.,