První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak dát dohromady počítač? Kolik stojí počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak uvolnit počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je počítačová myš? Kde koupit počítače? Co je pc stojan pro počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak vyčistit počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak velký byl první počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Loštice, Želechovice, Prosenice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Can21 Olomouc, Hopi Popi, a.s., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, KABA s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RELIABILITY s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o.,