První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak psát počítačový kód? Co potřebujete k vybudování počítače? Kolik RAM má můj počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak vyčistit počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak dostat virus z počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak připojit dva počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Kde opravit notebook? Jak najít IP adresu počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stařechovice, Tršice, Postřelmůvek a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Can21 Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,