První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Zálohování dat

Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak autorizovat počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je vše v jednom počítači? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak resetuji počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak mohu vyčistit počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak urychlit váš počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Co jsou soubory cookie počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vincencov, Bezuchov, Buk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s., A1 Team CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KABA s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., VENDINGNET s.r.o., Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o.,