První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak připojit počítač k wifi? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak skenovat do počítače? Jak změnit heslo počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak deautorizovat počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Jak sestavit počítač? Jak fungují počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kolik má můj počítač? Co je to počítač? Jak zálohovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Litovel, Moravičany, Kladky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ALSICO s.r.o., DACH systém s.r.o., LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,