První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak velký byl první počítač? Kde opravit počítač? Jak urychlit počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kdo opraví počítač? Co je počítačový hacking? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je RAM v počítači? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak kreslit na počítači? Jak vymazat počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak zamknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Raková u Konice, Senička, Polom a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., EFETI, spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., e-cars trading s.r.o., NEUROLOGIE, FAST interier a design, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o.,