První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Co je nejlepší stolní počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je nejlepší počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak psát na instagram z počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je počítačový software? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kolšov, Skrbeň, Rájec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., LUMIMONT s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KMa s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Can21 Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka,