První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Kolik má můj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak defragmentovat můj počítač? Jaký je název mého počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak restartuji počítač? Jak obnovím počítač? Jak změnit heslo počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak rychleji spustit počítač? Jak autorizovat počítač? Co je RAM na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak psát počítačový kód? Jak se zbavit viru na počítači? Jak psát na instagram z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlušovice, Polomí, Horní Těšice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., VENDINGNET s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., EDUWIN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,