První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak odstranit počítačový virus? Jak připojit dva počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Týká se mě konec windows 7?? Jak čistit obrazovku počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak se zbavit viru na počítači? Jak sledovat televizi na počítači? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak fungují počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kdy byl vynalezen počítač? Jaký mám počítač? Mohu spustit na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nový Malín, Příkazy, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., e-cars trading s.r.o., RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Can21 Olomouc, EFETI, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Kosmas s.r.o.,