První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak restartovat počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak obnovit počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je pc stojan pro počítač? Je můj počítač 64 bit? Co je nejlepší stolní počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit počítač k wifi? Co je počítačový inženýr? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ivaň, Stavenice, Laškov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Shoebox CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,