První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak najít wifi heslo na počítači? Jak se dostat virus z počítače? Co je počítačový inženýr? Jak obnovit počítač na tovární? Jak mohu zálohovat počítač? Co je zelená výpočetní technika? Může můj počítač spustit Windows 10? Jaká je má specifikace počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Kde koupit počítačové díly? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak proniknout do počítače? Jak faxovat z počítače? Co je notebook? Jak vyčistit obrazovku počítače? Proč můj počítač pípá? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak sledovat televizi na počítači? Jak odemknout počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Polomí, Lesnice, Moravský Beroun a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., ASET studio s.r.o., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., e-cars trading s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MODOS spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o.,