První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je nejlepší počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vymazat počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Kdo opraví počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak posílat textové zprávy z počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Co je počítačový software? Kolik zlata je v počítači? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak opravit pomalý počítač? Kde opravit počítač? Jak čistit klávesnici počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radotín, Radkovy, Ohrozim a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., RIOX spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, MICOS spol. s r. o., DACH systém s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o.,