První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak defragmentovat počítače? Jak resetuji počítač? Co dělat se starým počítačem? Jaký mám počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Proč můj počítač pípá? Co je počítačové programování? Jak zlepšit výkon počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co je počítačový virus? Jak připojit telefon k počítači? Kde mohu prodat svůj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak zjistit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Těšice, Vincencov, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., EXCIMER, s.r.o., MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o.,