První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak starý je můj počítač? Kdo opraví počítač? Jak obnovit počítač? Co je notebook? Co je počítačový program? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak odstranit cookies na počítači? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak udělat text z počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak autorizovat počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co je paměť počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak udělat počítačovou hru? Jak defragmentovat počítače? Co je stolní počítač? Co je vše v jednom počítači? Kolik stojí můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhomilov, Dolany, Radvanice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., MICOS spol. s r. o., e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Can21 Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,