První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co dělá počítač rychlejší? Kolik stojí počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Co je pc stojan pro počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak ukládat youtube videa do počítače? Kde opravit notebook? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jaký je název mého počítače? Jak odemknout počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Co je počítačové kódování?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uhřičice, Tučín, Rozstání a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., Hopi Popi, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, DHK ZORA Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., RoseMode, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,