První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sobíšky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak opravit pomalý počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač? Co je stolní počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak chránit váš počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak programovat počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co je RAM v počítači? Jaký je název mého počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak resetuji počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Proč se můj počítač stále vypíná?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., KABA s.r.o., EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., STAVING engineering s.r.o., e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Levné knihy a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DELIKA s.r.o. , RIOX spol. s.r.o.,