První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sobíšky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je počítačová síť? Jak rychleji spouštět počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak psát počítačový kód? Co je počítačový virus? Kde opravit počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je cloud computing? Co dělají počítačoví programátoři? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak faxovat z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., Can21 Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,