První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak restartuji počítač? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak změnit název počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak odstranit cookies z počítače? Jak propojit počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je RAM v počítači? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak používat počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Studénky, Hlušovice, Klenovice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Květinářství Michaela s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., LUMIMONT s.r.o., NEUROLOGIE, KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TARAN s.r.o., Hopi Popi, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RoseMode, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., KABA s.r.o., Can21 Olomouc,