První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak rychleji spustit počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak propojit počítače? Kdo opraví počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak sestavit počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jedlí, Určice, Plumlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DELIKA s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., ALSICO s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Simply You Pharmaceuticals, a. s., TARAN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,