První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Může můj počítač spustit Windows 10? Jak získat text z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak chránit váš počítač? Jak defragmentovat váš počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak počítač funguje? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Má můj počítač virus? Jak vytvořit počítač od nuly? Co dělá počítačový inženýr? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Niva, Rouské, Sušice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KABA s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., Elefant Vítkov a.s., NEUROLOGIE, VENA - TRADE, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Simply You Pharmaceuticals, a. s., SCHIEBEL, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., e-cars trading s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o.,