První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak najít IP adresu na počítači? Jak otřít počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak vytvořit počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Kolik stojí můj počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak připojit telefon k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radslavice, Březsko, Kamenná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Kosmas s.r.o., Levné knihy a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, CHIRAMPOL s.r.o, EXCIMER, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RoseMode, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,