První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovím počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Kde koupit počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Mohu poslat fax z počítače? Jaký typ počítače mám? Jak kraslit na počítači? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je počítačový hardware? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak odstranit cookies z počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak odemknout počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bouzov, Štarnov, Vrchoslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., DACH systém s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Levné knihy a.s., LUMIMONT s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., MODOS spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o.,