První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Co je RAM v počítači? Co je počítačový hacking? Jak otáčet obrazovku počítače? Co je počítačový program? Co dělat se starým počítačem? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový virus? Co je procesor počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Co je sálový počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak připojit dva počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak získat text z počítače? Jak dostat virus z počítače? Proč je obrazovka počítače na bok?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Žákovice, Radíkov, Babice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, OK DESIGN s.r.o., SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RELIABILITY s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., Shoebox CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc,