První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit počítač k televizoru? Oprabdu končí widnows 7?? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Co jsou soubory cookie v počítači? Co dělat se starými počítači? Proč je můj počítač pomalý? Co je to počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ochoz, Vernířovice, Dolní Újezd a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., ASET studio s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., RoseMode, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Kosmas s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DELIKA s.r.o. ,