První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Kolik stojí počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak koupit počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak na homeo office?? Co je sálový počítač? Co je počítačové kódování? Co je moje IP adresa počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Březsko, Ivaň, Babice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , ASET studio s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., KMa s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,