První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačový programátor? Jak obnovím počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak mám urychlit svůj počítač? Kde koupit počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak vybudovat herní počítač? Proč můj počítač stále havaruje? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak faxovat z počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak se připojit k počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak stahovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Chromeč, Bohuslavice, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o., ALSICO s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., RIOX spol. s.r.o., Kosmas s.r.o., RoseMode, s.r.o., SAVE MAX, a.s., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EXCIMER, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,