První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Poradenství v oblasti informačních technologií

Obsah se připravuje...

Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je nejlepší stolní počítač? Co je počítačové programování? Jak na reimage počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Oprabdu končí widnows 7?? Proč můj počítač pípá? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak obnovit počítačová okna 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Postřelmov, Stavenice, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., EDUWIN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, Simply You Pharmaceuticals, a. s.,