První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Instalace, případně reinstalace operačního systému a dalších softwarových aplikací

Operační systém počítače slouží k zabezpečení podpory a zpracování aplikačních programů. Bez operačního systému je počítač pouze změť součástek a částí. Většina prodejců prodává počítačové sestavy a notebooky již s předinstalovaným operačním systémem.

V současné době jsou nejrozšířenější operační systémy společnosti Microsoft (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10), operační systémy Linux, poskytované na bázi GNU a MacOS firmy Apple. Operační systémy společnosti Microsoft jsou placené a jejich cena se pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun u serverových systémů. Společnost Microsoft vrhla své síly do boje proti nelegálnímu software. Všem, kteří chtějí mít svůj operační systém legální a tedy požívat všech výhod operačních systému Windows, zejména automatické aktualizace, možnost nahrátí nových verzí Internet Exploreru apod., nabízíme nákup licencí pro Váš počítač a jeho následnou přeinstalaci legálním software bez ztráty jakýchkoliv Vašich dat.

Ale i pokud máte legální Windows tak je občas potřeba počítač celý přeinstalovat. Zejména pokud je na něm nainstalováno množství programů. které již nevyužíváte nebo při napadení virem (často jediná možnost vyléčení). I v těchto případech se na nás můžete s  důvěrou obrátit. Nahrajeme znovu celý operační systém včetně Vašich uživatelských dat a nastavení.

Pokud jste zapřísáhlým odpůrcem Microsoftu, nebo jen chcete mít za málo peněz software legální, dobrou volbou je pro Vás operační systém Linux. Ten se nabízí zdarma ke stažení z internetu v několika verzích, případně si můžete zakoupit "krabicové" verze programů včetně instalačnich CD a manuálů za mírný poplatek. I když instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Instalace Linuxu není zdaleka tak složítá, jak se někde můžete doslechnout, je mnohdy vhodné se obrátit na specializovanou firmu, která Vám Linux bezpečně nainstaluje. I v tomto případě můžete využít našich služeb a vyhnout se tak případných problémů, zejména v možném případě neexistence hardwarových ovladačů.

Provádíme i instalace a údržbu účetních systému, převody dat mezi nimi. Jedná se o účetní systémy Stormware Pohoa, Money S3, Úcto.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak vymazat počítač? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak úplně resetovat počítač? Kolik elektřiny počítač používá? Co dělají počítačoví programátoři? Jak se zbavit viru na počítači? Co je můj počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak rychleji spouštět počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dzbel, Milenov, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., NEUROLOGIE, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,