První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak vybudovat herní počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak obnovím počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak odstranit cookies z počítače? Kolik má můj počítač? Co je nejlepší počítač? Kde koupit počítač? Jak defragmentovat počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Březsko, Věrovany, Rovensko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RoseMode, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Kosmas s.r.o., TARAN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,