První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je moje IP adresa počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak se připojit k počítači? Jaký je název mého počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak otáčet obrazovku počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak se dostat virus z počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak aktualizovat počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak obnovit okna počítače 7? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co je počítačový virus? Jaká je má specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hradčany, Křenovice, Líšnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EXCIMER, s.r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MODOS spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., Kosmas s.r.o., Can21 Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o.,