První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Může můj počítač spustit tuto hru? Oprabdu končí widnows 7?? Jak autorizovat počítač? Co je informatika? Jak obnovím počítač? Kdo opraví počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak urychlit počítač? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak se připojit k počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Můžu faxovat z počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Police, Litovel, Haňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TANO TECHNIK, spol. s r.o., NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o.,