První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak formátovat počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Proč počítače zpomalují? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Týká se mě konec windows 7?? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak proniknout do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak skenovat z počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak najít specifikaci počítače? Co je moje IP adresa počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Štíty, Újezd, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FAST interier a design, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., A1 Team CZ s.r.o., ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Can21 Olomouc, TOMSTAV Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SAVE MAX, a.s.,