První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak čistit počítač? Proč můj počítač zamrzne? Kolik elektřiny počítač používá? Jak dobrý je můj počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Proč můj počítač pípá? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak připojit počítač k wifi? Co dělají počítačoví vědci? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je mozek počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jaký počítač mám koupit? Co je procesor počítače? Proč můj počítač stále zamrzá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rakůvka, Olšany, Hruška a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., RELIABILITY s.r.o., ASET studio s.r.o., OLSTROJ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EXCIMER, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EDUWIN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,