První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak psát na instagram z počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak resetuji počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak defragmentovat počítač? Jak obnovím počítač? Jak udělat počítačový virus? Co je nejlepší počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak telefonovat bez počítače? Co je paměť počítače? Co dělá ram pro počítač? Kdo vyrobil počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak na snímek na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelechovice na Hané, Kamenná, Paršovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DACH systém s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, TARAN s.r.o., TOMSTAV Olomouc,