První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak starý je můj počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak resetujete počítač? Jak změnit název počítače na mac? Kde opravit počítač? Co je RAM v počítači? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co jsou počítačové informační systémy? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak opravit počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak odemknout počítač? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radkova Lhota, Klokočí, Čechy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EDUWIN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Květinářství Michaela s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SAVE MAX, a.s.,