První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Proč můj počítač stále havaruje? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co to znamená pro počítače? Jak resetujete počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak velký byl první počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co dělá počítačový inženýr? Co je procesor počítače? Co je počítačový virus? Jak obnovit počítač na tovární? Kde opravit notebook? Jak propojit počítače? Jak získat volný počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Milotice nad Bečvou, Mohelnice, Dubčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., RELIABILITY s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SCHIEBEL, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o.,