První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Co dělat se starým počítačem? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak připojit telefon k počítači? Co je to počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak opravit počítač? Jaký je název mého počítače? Jak uvolnit počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak autorizovat počítač? Mohu poslat fax z počítače? Co je počítačový hacking? Jak urychlit můj počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak udělat text z počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalička, Jestřebí, Tučín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SAVE MAX, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,