První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Jak otočit obrazovku počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Kde koupit počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak faxovat z počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je počítačový server? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Má můj počítač virus? Jak otřít počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak defragmentovat můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Milenov, Újezd, Vincencov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TOMSTAV Olomouc, KMa s.r.o., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TARAN s.r.o.,