První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Outsourcing IT

Outsourcing (správa sítí, správa počítačových sítí) je externí správa počítačové sítě spojená s komplexní péčí o veškerou výpočetní techniku zákazníka.

V tomto ohledu jsme schopni převzít komplexní správu počítačové sítě zákazníka nebo po dohodě jen její dílčí část.

Výhody

  • uspoříme finanční prostředky na Vaše vlastní zaměstnance
  • uspoříme Vaše režijní náklady
  • garantujeme pohotovostní službu 24hodin denně / 7 dní v týdnu
  • při uzavření servisní smlouvy garantujeme termín zásahu

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je RAM v počítači? Jak dostat virus z počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jaký je název mého počítače? Co je počítačový program? Mohu získat i text z počítače? Co je počítačové programování? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je počítačový inženýr? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak defragmentovat můj počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Kdy byl vynalezen počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hluchov, Čechy, Kojetín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o., Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., TAU COLOR a.s.,