První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak najít wifi heslo na počítači? Jak aktualizovat počítač? Co je počítačové kódování? Co je počítačový inženýr? Jak se dostat virus z počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak sestavit počítač? Co je počítačový hardware? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Proč je můj počítač pomalý? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je notebook? Jak zamknout počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Co je sálový počítač? Má můj počítač virus? Co je RAM na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Němčice nad Hanou, Brodek u Konice, Přerov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., TRUMF International s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TAU COLOR a.s., Hopi Popi, a.s., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EDUWIN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o.,