První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Kolik stojí vybudování počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak vyčistit počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačové kódování? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak zlepšit výkon počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co jsou počítačové brýle? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový inženýr? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak opravit počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Štěpánov, Ústí, Určice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EDUWIN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., MICOS spol. s r. o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Květinářství Michaela s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., MODOS spol. s r.o.,