První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak programovat počítač? Co je počítačové programování? Jak resetuji počítač? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co je kvantový počítač? Jak vymazat počítač? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak otřít můj počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kde opravit počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak urychlit váš počítač? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak na homeo office??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stínava, Slatinky, Určice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, Levné knihy a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., Can21 Olomouc, DACH systém s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, GROBER PROJECT, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,