První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Proč počítače zpomalují? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak se připojit ipad k počítači? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Proč můj počítač zamrzne? Jak mohu vyčistit počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak opravit počítač? Jak fungují počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak se naučit počítačové programování? Co je počítačové kódování? Jak přeformátovat počítač? Co je cloud computing? Jak získat obrázky z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lazníky, Kopřivná, Dolní Studénky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Can21 Olomouc, RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,