První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak programovat počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak dostat virus z počítače? Kolik má můj počítač? Jak najít specifikaci počítače? Kdo opraví notebook? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak kreslit na počítači? Jak vyčistit počítač? Jak skenovat do počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak proniknout do počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak mohu vyčistit počítač? Jak vytvořit počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radvanice, Grymov, Jezernice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, UNITOP spol. s r.o., TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,