První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačové programování? Co je počítačový hacking? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak urychlit můj počítač? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačový hardware? Jak zcela otřít počítač? Kolik zlata je v počítači? Proč můj počítač zamrzne? Jak resetovat počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je počítačový programátor? Jak formátovat počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Proč je můj počítač pomalý? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak vytvořit počítač od nuly? Co je mozek počítače? Jak skenovat do počítače? Co dělají počítačoví inženýři?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vyšehoří, Hynčina, Tovačov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, NEUROLOGIE, Hopi Popi, a.s., Levné knihy a.s., e-cars trading s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., OLSTROJ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o.,