První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak kreslit na počítači? Jak připojit počítač k televizoru? Jak vytvořit počítač? Jak čistit počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Co je počítačové kódování? Jak defragmentovat počítače? Jak fungují počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak zálohovat počítač? Jak opravit počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak mám urychlit počítač? Kdo opraví počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bludov, Lesnice, Paseka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Kosmas s.r.o., TARAN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MODOS spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., OK DESIGN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,