První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Co je počítačové inženýrství? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je počítačový software? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak mám urychlit počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak odstranit cookies na počítači? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak stahovat hudbu do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Kde opravit notebook? Jak autorizovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Kdo zajistí home office v Olomouci??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Otinoves, Brodek u Prostějova, Bohuslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., SAVE MAX, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., e-cars trading s.r.o., EXCIMER, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,