První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak mohu vyčistit počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak starý je můj počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je počítačový inženýr? Jak změnit název počítače na mac? Jak si vzít screenshot na počítači? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co jsou počítačové brýle? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak obnovit okna počítače 7? Co dělají počítačoví inženýři? Proč se můj počítač sám zapne? Jak počítač funguje? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Moštěnice, Niva, Moravský Beroun a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., KMa s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Hopi Popi, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ASET studio s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,