První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kde recyklovat počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak vytvořit počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Kde koupit počítačové díly? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co znamená RAM v počítačích? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Kdo opraví počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Co je počítačový software? Co dělat, když počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Drozdov, Dobrochov, Domašov u Šternberka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TAU COLOR a.s., DHK ZORA Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DELIKA s.r.o. , SAVE MAX, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,