První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak dostat počítač z nouzového režimu? Proč se počítač restartuje? Jak najít IP adresu počítače? Jak udělat text z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak opravit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak starý je můj počítač? Kde opravit notebook? Kde koupit počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jaký počítač mám koupit? Co je informatika? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Co je nejlepší počítač? Jak chránit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nezamyslice, Teplice nad Bečvou, Přáslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, TARAN s.r.o., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o.,