První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak autorizovat počítač na itunes mac? Kolik zlata je v počítači? Jak na snímek na počítači? Kolika bitový je můj počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak autorizovat počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak vytvořit počítačový stůl? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prosenice, Jakubovice, Libina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,