První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Co dělají počítačoví inženýři? Co dělají počítačoví programátoři? Jak na reimage počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak otočit obrazovku počítače? Jak používat počítač? Kde opravit notebook? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vybudovat herní počítač? Jak resetuji počítač? Jak fungují počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jaká je má specifikace počítače? Jak stahovat dvd do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tovéř, Daskabát, Buk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MICOS spol. s r. o., RL-CORPUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, STAVING engineering s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KABA s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o.,