První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak telefonovat bez počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co dělají počítačoví programátoři? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak psát počítačový kód? Proč jsem si počítač nezapnul? Co dělat se starým počítačem? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak fungují počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak připojit dva počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jaký mám počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Proč počítače zpomalují? Jak přeformátovat počítač? Je můj počítač 64 bit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Želeč, Hradčany-Kobeřice, Hranice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, e-cars trading s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OLSTROJ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Levné knihy a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o.,