První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Kde koupit počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co je počítačové programování? Co je paměť počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak rychleji spustit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak skenovat do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak autorizovat počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak uložit youtube video do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak se připojit k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rozstání, Zdětín, Krumsín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , e-cars trading s.r.o., ASET studio s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, TARAN s.r.o., KMa s.r.o., TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,