První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak na obrázek z počítače? Co je počítačový červ? Jak aktualizovat počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Co dělat se starými počítači? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak přeformátovat počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak víte, zda má počítač virus? Proč můj počítač pípá? Jak udělat počítačový virus? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak otočit obrazovku počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Co znamená RAM v počítačích? Co je počítačový inženýr? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zábeštní Lhota, Bystrovany, Brodek u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SAVE MAX, a.s., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TAU COLOR a.s., Westcombe International Research, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , Levné knihy a.s., RIOX spol. s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,