První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak, aby váš počítač nespal? Jak resetuji počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak kreslit na počítači? Kdo dělá lenovo počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak chránit váš počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co je na mém počítači bonjour? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak urychlit počítač? Jak formátovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kamenná, Velký Újezd, Žerotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., TAU COLOR a.s., RIOX spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Levné knihy a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Shoebox CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s.,