První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

CeníkInstalace operačního systému PC (Win XP, 7, 8, 10) 650 Kč
Reinstalace operačního systému PC včetně zálohy dat (Win XP, 7, 8, 10) od 750 Kč
Instalace operačního systému server (Win2000, Linux) 1 000 Kč
Instalace software (započatá půlhodina) 300 Kč
Odvirování od 200 Kč
Servisní práce technika (započatá půlhodina) 300 Kč
Údržba software (započatá půlhodina) 300 Kč
Profylaxe PC (vyčištění PC od prachu) 350 Kč
Profylaxe NTB (vyčištění notebooku od prachu) 500 Kč
Diagnostika (pokud nenásleduje oprava) 200 Kč
Oživení PC z dodaných komponent 500 Kč
Poradenství (započatá hodina) 400 Kč

Ceny jsou pouze orientační

Jak resetovat počítač dell? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je to počítač? Jak připojit telefon k počítači? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak vymazat počítač? Jak víte, zda má počítač virus? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak kraslit na počítači? Jak zjistit heslo počítače? Co je sálový počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Blatec, Klopina, Bohutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A2 ARCHITEKTI s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,