První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak defragmentovat počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jsme příliš závislí na počítačích? Co je nejlepší herní počítač? Jak sestavit počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je vše v jednom počítači? Kde opravit počítač? Jak faxovat z počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak proniknout do počítače? Má můj počítač virus? Co je zelená výpočetní technika? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak urychlit počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak získat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Doloplazy, Jívová, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, WAY MORAVA, s.r.o., ALSICO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., MODOS spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Can21 Olomouc, LUMIMONT s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EDUWIN s.r.o.,