První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co dělá počítačový inženýr? Jak chránit váš počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak najít název počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak změnit heslo počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je mozek počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak psát počítačový kód? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Kolik zlata je v počítači? Jak programovat počítač? Co je procesor počítače? Kolik má můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Medlov, Hradčany-Kobeřice, Bílovice-Lutotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, LUMIMONT s.r.o., MICOS spol. s r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,