První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak se dostat virus z počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co je kvantový počítač? Jak kreslit na počítači? Co je stolní počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Co je informatika? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak rychleji spustit počítač? Co je počítačová myš? Co je nejlepší stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Rozstání, Samotišky, Stražisko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RoseMode, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ALSICO s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,