První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak na snímek na počítači? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak mohu otřít počítač? Co je počítačový monitor? Jak změnit název počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Jak udělat text z počítače? Kde koupit počítače? Jak starý je můj počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak psát na instagram z počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Co je počítačový programátor? Jak otřít okna systému Windows 7? Proč můj počítač stále havaruje? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co dělat se starými počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Náměšť na Hané, Příkazy, Partutovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TRUMF International s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., e-cars trading s.r.o., RoseMode, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Can21 Olomouc,