První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit iphone bez počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak počítač funguje? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak resetujete počítač? Jak připojit počítač k televizi? Když byl vyroben první počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak opravit počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Kde koupit počítače? Co je informatika? Jak uložit video youtube do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oldřichov, Hynčina, Lutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Levné knihy a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka,