První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak telefonovat bez počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak skenovat dokument do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak restartovat počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dobrý je můj počítač? Jak restartuji počítač? Jak uložit video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlubočky, Polom, Střítež nad Ludinou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MICOS spol. s r. o., TARAN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Simply You Pharmaceuticals, a. s.,