První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Kde koupit počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je na mém počítači bonjour? Kdo opraví počítač? Jak rychleji spustit počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak zamknout počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačový monitor? Má můj počítač virus? Jak dobrý je můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak odstranit virus z počítače? Jak připojit počítač k televizi? Co to znamená pro počítače? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mohelnice, Olšany u Prostějova, Kopřivná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EDUWIN s.r.o., NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Can21 Olomouc, RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, OLSTROJ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o.,