První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak vybudovat herní počítač? Co je zelená výpočetní technika? Jak koupit počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak stahovat dvd do počítače? Co je RAM v počítači? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co jsou cookies na počítači? Kde opravit počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak telefonovat bez počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak vytvořit herní počítač? Co je počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Újezd, Loučany, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TARAN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o.,