První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kdo dělá lenovo počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak víte, zda má počítač virus? Jak opravit obrazovku počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jaký typ počítače mám? Jak dát dohromady počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak urychlit můj počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak připojit počítač k televizi? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak se zbavit starých počítačů? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit okna počítače 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Líšná, Pivín, Buková a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Kosmas s.r.o., Levné knihy a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., RIOX spol. s.r.o., NEUROLOGIE, EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., UNITOP spol. s r.o.,