První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co dělají počítačoví programátoři? Co je počítačové inženýrství? Jak používat počítač? Jak počítač funguje? Jak mám urychlit svůj počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Můžu faxovat z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jaký bit je můj počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak mohu vyčistit počítač? Jak uvolnit počítač? Jak na obrázek z počítače? Je můj počítač 64 bit? Co jsou soubory cookie v počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mladějovice, Lešany, Radkova Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Simply You Pharmaceuticals, a. s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TRUMF International s.r.o.,