První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak si vzít screenshot na počítači? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Kde opravit notebook? Jak mohu zálohovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak udělat počítačový virus? Proč můj počítač stále havaruje? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Co je počítačový hacking? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak stahovat hudbu do počítače? Proč můj počítač pípá? Co je kvantový počítač? Kdo vyrobil počítač? Jak na obrázek z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klopotovice, Strukov, Ondratice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. , TAU COLOR a.s., TARAN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Hopi Popi, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o.,