První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak uložit youtube video do počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak otočit obrazovku počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak dálkově vypnout počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co je počítačový monitor? Jaký bit je můj počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je počítačový hacking? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jaká je má specifikace počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je moje IP adresa počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Laškov, Soběchleby, Lesnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., RELIABILITY s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EDUWIN s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,