První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co dělají počítačoví programátoři? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Co je procesor počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co je počítačové kódování? Když byl vyroben první počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak změnit název počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Kde koupit počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak obnovit heslo počítače? Co dělat se starými počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Újezd, Mostkovice, Horní Štěpánov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ASET studio s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., FAST interier a design, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,