První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak proniknout do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak připojit dva počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak najít název počítače? Jak formátovat počítač? Co je moje IP adresa počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak čistit obrazovku počítače? Jak autorizovat počítače? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak otřít počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je počítačový virus? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slavětín, Brodek u Prostějova, Moravský Beroun a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TANO TECHNIK, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., OK DESIGN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EXCIMER, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MODOS spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,