První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak na homeo office?? Jak urychlit počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co dělá ram pro počítač? Co je počítačový hacking? Co je počítačový inženýr? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Co je serverový počítač? Co je to počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Co je můj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je sálový počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak odemknout počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Proč jsem si počítač nezapnul?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrbátky, Kamenná, Daskabát a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TRUMF International s.r.o., MICOS spol. s r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OLSTROJ s.r.o., TAU COLOR a.s., EDUWIN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., NEUROLOGIE, RELIABILITY s.r.o.,