První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak aktualizovat počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak restartuji počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak na obrázek z počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Kdo opraví počítač? Proč můj počítač pípá? Co je počítačový software? Má můj počítač virus? Co je na mém počítači bonjour? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vernířovice, Kožušany-Tážaly, Malhotice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., EDUWIN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s., EFETI, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. ,