První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak starý je můj počítač? Co je počítačový server? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je procesor počítače? Co jsou cookies na počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak používat počítač? Jak programovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co jsou počítačové informační systémy? Jaký druh počítače potřebuji? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Co je stolní počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak autorizovat počítače? Jak urychlit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Suchdol, Řídeč, Luká a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ASET studio s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ALSICO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,