První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak udělat text z počítače? Jak udělat počítačový virus? Jaký mám počítač? Co je počítačová myš? Jak připojit Apple tv k počítači? Co jsou cookies na počítači? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak telefonovat bez počítače? Jak vytvořit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je počítačový hacking? Jak defragmentovat váš počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak formátovat počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je počítačový hardware? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Šumperk, Střítež nad Ludinou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,