První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Má můj počítač bluetooth? Když byl vyroben první počítač? Kde koupit počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak velký byl první počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak opravit pomalý počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Jak otočit obrazovku počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak resetovat počítač dell? Co je nejlepší počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak udělat počítačovou hru? Co je počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolní Nětčice, Červenka, Ústí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RELIABILITY s.r.o., EDUWIN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Can21 Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o.,