První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Kolik stojí vybudování počítače? Co je kvantový počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak najít IP adresu na počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Jak změnit název počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co je počítačový server? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co je RAM na počítači? Jak dát dohromady počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Co je mozek počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak odstranit cookies z počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co jsou počítačové brýle?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Milenov, Bedihošť, Hačky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TANO TECHNIK, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ARGUS, spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., TRUMF International s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s.,