První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Kde koupit počítačové díly? Co to znamená pro počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co je to počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak zlepšit výkon počítače? Jak skenovat do počítače? Jak změnit heslo na počítači? Co je počítačový software? Co je můj počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak deautorizovat počítač? Co je počítačová síť? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Kde recyklovat počítače? Jak obnovím počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hačky, Víceměřice, Senice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., Can21 Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o.,