První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenést VHS do počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak koupit počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Kdo vynalezl počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je cloud computing? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je počítačový hardware? Jak se připojit k počítači? Jak počítač funguje? Jak zobrazit specifikace počítače? Co dělat se starým počítačem?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mladeč, Nový Malín, Svébohov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., OK DESIGN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o.,