První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co jsou soubory cookie počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak najít IP adresu na počítači? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je mozek počítače? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak rychleji vytvořit počítač? Kolik stojí počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačová síť? Jak psát počítačový kód?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Křtomil, Drahanovice, Dolní Studénky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KABA s.r.o., KMa s.r.o., MODOS spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DELIKA s.r.o. , Kosmas s.r.o., Can21 Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o.,