První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Má můj počítač virus? Jak zvýšit rychlost počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jaký typ počítače mám? Co je na mém počítači bonjour? Jak faxovat z počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Kolik RAM má můj počítač? Co je to počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak se připojit k počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vytvořit počítač? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak psát počítačový kód?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Měrovice nad Hanou, Krčmaň, Hoštejn a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o., ALSICO s.r.o., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SIT-IN CZ, s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., RoseMode, s.r.o., DHK ZORA Olomouc,