První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak fungují počítačové viry? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak vyčistit počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak otočit obrazovku počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Proč je můj počítač pomalý? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přeformátovat počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak dobrý je můj počítač? Co je počítačový hardware? Jak překlopit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pňovice, Radslavice, Luká a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Levné knihy a.s., TRUMF International s.r.o., MICOS spol. s r. o., e-cars trading s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENDINGNET s.r.o., DACH systém s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o.,