První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak víte, zda má počítač virus? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Když byl vyroben první počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je počítačový hacking? Kdy byl vynalezen počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak fungují počítačové viry? Jak vymazat počítač? Týká se mě konec windows 7?? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč můj počítač pípá? Co je zelená výpočetní technika? Co je počítačové kódování? Jak skenovat z počítače? Jak koupit počítač? Kdo vyrobil počítač? Má můj počítač bluetooth?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Svésedlice, Tovačov, Zábeštní Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ASET studio s.r.o., ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., RoseMode, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., EDUWIN s.r.o., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s.,