První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak najít specifikaci počítače? Jak uvolnit počítač? Jak vyčistit počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vybudovat herní počítač? Kde recyklovat počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak získat text z počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak vymazat počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak zjistit heslo počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak se zbavit starých počítačů? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Proč jsem si počítač nezapnul?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Ondratice, Určice, Skrbeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ALSICO s.r.o.,