První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co je procesor počítače? Jak chránit váš počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co jsou cookies na počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak vybudovat herní počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačová gramotnost? Jak skenovat z počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak urychlit můj počítač? Kde mohu prodat svůj počítač? Kolik má můj počítač? Jak kreslit na počítači? Jak psát počítačový kód? Jak sestavit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Šternberk, Jesenec, Pavlovice u Kojetína a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., Elefant Vítkov a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Hopi Popi, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka,