První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak se dostat virus z počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak zamknout počítač? Kdo opraví notebook? Jak urychlit můj počítač? Jak najít název počítače? Jak resetovat počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový software? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jaký je název mého počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak formátovat počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Co je zelená výpočetní technika?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pňovice, Postřelmůvek, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OK DESIGN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o.,