První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak zálohovat počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak autorizovat počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak rychleji spustit počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak opravit pomalý počítač? Co je sálový počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak starý je můj počítač? Kolika bitový je můj počítač? Kde opravit počítač? Jak formátovat počítač? Jak aktualizovat počítač? Co je nejlepší počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak najít IP adresu na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přemyslovice, Tučín, Čelechovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Elefant Vítkov a.s., RELIABILITY s.r.o., DACH systém s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., KMa s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,