První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč se můj počítač sám zapne? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový server? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je počítačový inženýr? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak zvýšit rychlost počítače? Kde recyklovat počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak dobrý je můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Těšice, Janoušov, Nahošovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, e-cars trading s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TARAN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., DACH systém s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EXCIMER, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MICOS spol. s r. o.,