První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je kvantový počítač? Co je stolní počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak kreslit na počítači? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak formátovat počítač? Jak odstranit cookies z počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jaký bit je můj počítač? Co je počítačový hardware?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Ochoz, Hněvotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., LUMIMONT s.r.o., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RIOX spol. s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, NEUROLOGIE, Květinářství Michaela s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,