První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co je moje IP adresa počítače? Jak obnovím počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co je nejlepší počítač? Co je pc stojan pro počítač? Co je počítačový monitor? Proč můj počítač stále havaruje? Je můj počítač zapnutý? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak stahovat dvd do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Co je počítačová síť? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Kde recyklovat počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak zjistit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výšovice, Sobíšky, Milenov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RoseMode, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SAVE MAX, a.s., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENDINGNET s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., KABA s.r.o., e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TARAN s.r.o., DACH systém s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,