První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co je počítačový monitor? Jak se zbavit počítačového viru? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak skenovat dokument do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Co je to počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Co dělat se starým počítačem? Kolik stojí vybudování počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak posílat text z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co jsou počítačové brýle? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Je můj počítač 64 bit? Jak se naučit počítačové programování? Kolik energie používá můj počítač? Co je počítačový červ?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vrchoslavice, Bratrušov, Výkleky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ASET studio s.r.o., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Can21 Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Hopi Popi, a.s., RIOX spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., 2K CONSULTING s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o.,