První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak překlopit obrazovku počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak defragmentovat můj počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak autorizovat počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak na reimage počítače? Co je můj počítač? Jak kopírovat DVD do počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lipinka, Milenov, Bochoř a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, OLSTROJ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., e-cars trading s.r.o.,