První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak defragmentovat můj počítač? Kdo opraví notebook? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak udělat text z počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak používat počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak rychleji spustit počítač? Jak připojit počítač k wifi? Co je RAM na počítači? Co je počítačový software? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Co je počítačové programování? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Má můj počítač bluetooth? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senice na Hané, Ludmírov, Skalička a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., VENDINGNET s.r.o., ASET studio s.r.o., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Levné knihy a.s., KABA s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., MICOS spol. s r. o., RIOX spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,