První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Mobilní aplikace

Nově v naší nabídce je tvorba aplikací pro iOS a Android

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak faxovat z počítače? Co je počítačová síť? Kde koupit počítačové díly? Jak se připojit k počítači? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak získat volný počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Co je procesor počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak kraslit na počítači? Jak víte, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Studénky, Čelechovice, Vernířovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TOMSTAV Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., VENDINGNET s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o.,