První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Mobilní aplikace

Nově v naší nabídce je tvorba aplikací pro iOS a Android

Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak opravit počítač? Jak najít název počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Kolik stojí můj počítač? Co je počítačový monitor? Jak otočit obrazovku počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak obnovit počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak najít IP adresu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Laškov, Suchdol, Jedlí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., VENA - TRADE, s.r.o. , TARAN s.r.o., KMa s.r.o., TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., Farma Bystročice s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,