První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Mobilní aplikace

Nově v naší nabídce je tvorba aplikací pro iOS a Android

Jak autorizovat počítač na itunes mac? Kdo dělá lenovo počítače? Co hledat při nákupu počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak koupit počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak získat volný počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je serverový počítač? Jak faxovat z počítače? Proč můj počítač pípá? Jak formátovat počítač? Co je počítačový virus? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak rychleji spustit počítač? Co je počítačový soubor cookie? Jak ripovat DVD do počítače? Co je počítačový hardware? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dřevnovice, Mohelnice, Čechy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., WAY MORAVA, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., e-cars trading s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Farma Bystročice s.r.o., TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Can21 Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, MICOS spol. s r. o.,