První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Babice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetovat počítač dell? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jaký bit je můj počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak odstranit počítačový virus? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak autorizovat počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Kolika bitový je můj počítač? Jak stahovat dvd do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak se zbavit starých počítačů? Jak dobrý je můj počítač? Jak udělat počítačovou hru? Jak najít název počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je počítačový inženýr? Týká se mě konec windows 7??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, 2K CONSULTING s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SAVE MAX, a.s., Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., OLSTROJ s.r.o.,