První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Proč můj počítač pípá? Jak resetovat počítač? Jak připojit dva počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak změnit název počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Kolik stojí počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Co je počítačový červ? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak vymazat počítač? Jak mohu zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Jindřichov, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KMa s.r.o., Kosmas s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DACH systém s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,