První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Co jsou počítačové brýle? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Kolik stojí můj počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Jak se připojit k počítači? Jak čistit počítač? Co je vše v jednom počítači? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Co je počítačový monitor? Jak proniknout do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak, aby váš počítač nespal? Jak skenovat z počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Staré Město, Pavlovice u Kojetína, Úsov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RELIABILITY s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DHK ZORA Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TOMSTAV Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o.,