První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jaký počítač mám koupit? Je můj počítač 64 bit? Jak odemknout počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak rychleji vytvořit počítač? Jaký typ počítače mám? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak změnit heslo na počítači? Kdo dělá lenovo počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak urychlit počítač? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak telefonovat bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hruška, Bílá Lhota, Leština a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Kosmas s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s., ALSICO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., e-cars trading s.r.o.,