První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačový inženýr? Jak zobrazit specifikace počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Má můj počítač virus? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak defragmentovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co dělat se starými počítači? Jak koupit počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co jsou počítačové informační systémy? Jak starý je můj počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Když byl vyroben první počítač? Proč můj počítač zamrzne? Kdo dělá lenovo počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Šléglov, Pňovice, Hranice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ARGUS, spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., TAU COLOR a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SCHIEBEL, s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Can21 Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., ASET studio s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STAVING engineering s.r.o.,