První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak mám urychlit počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak resetuji počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co dělá počítačový inženýr? Jak resetujete počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jaká je má specifikace počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je procesor počítače? Kolik stojí počítač? Jak streamovat z počítače do televize?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čehovice, Zámrsky, Pavlovice u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., LUMIMONT s.r.o., DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KABA s.r.o., RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STAVING engineering s.r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, MODOS spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., Kosmas s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,