První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak proměnit obrazovku počítače? Kde opravit počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kde opravit notebook? Jak získat volný počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak zlepšit výkon počítače? Co je počítačový server? Mohu získat i text z počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Co jsou počítačové informační systémy? Má můj počítač virus? Jak na obrázek z počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak používat počítač? Jak vymazat počítač? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Císařov, Lazníčky, Štarnov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., EXCIMER, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., OK DESIGN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., MODOS spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., ALSICO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o.,