První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak připojit telefon k počítači? Jak urychlit můj počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Co je paměť počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak urychlit počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak programovat počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač? Proč můj počítač pípá? Jak fungují počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Domašov u Šternberka, Zvole, Polkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Levné knihy a.s., VENDINGNET s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KABA s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,