První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kolik zlata je v počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Kde recyklovat počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak resetuji počítač? Jak obnovit heslo počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak připojit počítač k televizi? Kde koupit počítač? Jak kraslit na počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak otřít počítač? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak rychleji spouštět počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak obnovím počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Zábeštní Lhota, Doloplazy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Can21 Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TRUMF International s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o., Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s., DACH systém s.r.o.,