První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Co je sálový počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak připojit počítač k televizoru? Co je stolní počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je kvantový počítač? Jaký mám počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přeformátovat počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak opravit počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak obnovím počítač? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Turovice, Jívová, Klopina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KMa s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TOMSTAV Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ASET studio s.r.o.,