První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je informatika? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak obnovit iphone bez počítače? Co je počítačový červ? Jak odstranit cookies na počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Kolika bitový je můj počítač? Jak opravit pomalý počítač? Co je počítačový virus? Jak se zbavit počítačového viru? Jak připojit telefon k počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Třeština, Leština, Provodovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, Can21 Olomouc, TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., EFEKT PLUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,