První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Kolik RAM má můj počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Kdo vynalezl počítač? Jak autorizovat počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak fungují počítače? Kolika bitový je můj počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak faxovat z počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Smržice, Bílovice-Lutotín, Krčmaň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DELIKA s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KABA s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,