První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak ukládat textové zprávy do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak chránit váš počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak stahovat dvd do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co je paměť počítače? Jak udělat text z počítače? Co jsou počítačové brýle? Co je počítačový programátor? Co je počítačový soubor cookie? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak získat text z počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Kdy byl vynalezen počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Kamenná, Laškov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., EDUWIN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DELIKA s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., MODOS spol. s r.o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TAU COLOR a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o.,