První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak udělat text z počítače? Jak změnit název počítače? Jak starý je můj počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak přenést itunes do jiného počítače? Kolik energie používá můj počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak proniknout do počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jak restartovat počítač? Jak vytvořit počítač? Jak změnit heslo počítače? Jak se připojit k počítači? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak obnovím počítač? Jak se zbavit starých počítačů?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jindřichov, Líšnice, Lešany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARGUS, spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., OK DESIGN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o.,