První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kde opravit notebook? Jak obnovím počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Kdo opraví notebook? Jak uvolnit počítač? Co je na mém počítači bonjour? Kolik stojí počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačový soubor cookie? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak udělat screenshot na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak připojit dva počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak úplně resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jakubovice, Ohrozim, Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., EDUWIN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s., MICOS spol. s r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o,