První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Jak úplně resetovat počítač? Jak proniknout do počítače? Jak skenovat do počítače? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jaký typ počítače mám? Jak defragmentovat váš počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak starý je můj počítač? Má můj počítač virus? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kde koupit počítačové díly? Jak koupit počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Co je paměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Domaželice, Zámrsky, Třeština a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., MODOS spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,