První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co dělat se starým počítačem?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hraběšice, Mladeč, Norberčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., UNITOP spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EDUWIN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ASET studio s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , e-cars trading s.r.o.,