První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak dát dohromady počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak udělat počítačovou hru? Proč můj počítač pípá? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak přenést VHS do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Kde opravit počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak rychleji spustit počítač? Jak otřít počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stříbrnice, Grygov, Obědkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., 2K CONSULTING s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Profi-Communication, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ALSICO s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., UNITOP spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KMa s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Levné knihy a.s., OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., TAU COLOR a.s.,