První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak velký byl první počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Co je počítačové kódování? Proč se můj počítač sám zapne? Jak přenášet video z iphone do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak skenovat do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Má můj počítač virus? Jak uvolnit počítač? Jak zobrazit specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lukavice, Bohuňovice, Lazníky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Westcombe International Research, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,