První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co je notebook? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak defragmentovat počítač? Co je cloud computing? Jak uložit video youtube do počítače? Jak otočit obrazovku počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co je počítačové programování? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak obnovím počítač? Jak koupit počítač? Co je procesor počítače? Co je počítačový program? Jak kontrolovat teplotu počítače? Kolik má můj počítač? Kde opravit počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Co je kvantový počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bouzov, Olbramice, Dolní Studénky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TOMSTAV Olomouc, KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o.,