První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Proč se můj počítač sám vypne? Co je paměť počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak změnit heslo počítače? Jak odemknout počítač? Jak získat volný počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je pc stojan pro počítač? Jak urychlit počítač? Má můj počítač virus? Co je moje IP adresa počítače? Jak najít specifikaci počítače? Proč se počítač restartuje? Proč jsem si počítač nezapnul? Proč můj počítač pípá? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Co dělá počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Řikovice, Dřevohostice, Kokory a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, REFI DEVELOPMENT s.r.o, CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , SAVE MAX, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Can21 Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,