První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co je nejlepší počítač? Jak proniknout do počítače? Jak koupit počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co je nejlepší stolní počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak skenovat z počítače? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak posílat text z počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak psát počítačový kód? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Domašov nad Bystřicí, Hruška, Špičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EFETI, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., KMa s.r.o., UNITOP spol. s r.o.,