První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak počítač funguje? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak, aby váš počítač nespal? Kde opravit počítač? Jak zálohovat počítač? Jak opravit počítač? Jak restartuji počítač? Jak na snímek na počítači? Jak fungují počítačové viry? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovím počítač? Co je počítačový server? Jak změnit název počítače na mac? Jak čistit obrazovku počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak psát počítačový kód? Jak autorizovat počítač na itunes? Co je počítačové kódování? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Troubky, Hrubčice, Hrabišín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., OLSTROJ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., Levné knihy a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,