První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jaký je název mého počítače? Co je sálový počítač? Jak propojit počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co jsou cookies na počítači? Jak urychlit váš počítač? Co je kvantový počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak resetujete počítač? Co je počítačová síť? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak odemknout počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak stahovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stínava, Blatec, Budětsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., Kosmas s.r.o., Can21 Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, e-cars trading s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ALSICO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., KABA s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Profi-Communication, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,