První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co je sálový počítač? Jak najít specifikaci počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Co dělá počítačový inženýr? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co jsou soubory cookie počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je mozek počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak sestavit počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak defragmentovat váš počítač? Jak obnovit počítač na tovární? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nemile, Brodek u Prostějova, Klopina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Levné knihy a.s., ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RoseMode, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, STAVING engineering s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., ALSICO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,