První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak používat počítač? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak vymazat počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak kraslit na počítači? Co je sálový počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak skenovat do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Co je procesor počítače? Jak resetujete počítač? Jak čistit počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač? Jak restartovat počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Malé Hradisko, Plumlov, Zvole a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RoseMode, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o.,