První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak velký byl první počítač? Jak udělat počítačový virus? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Kdo opraví notebook? Mohu poslat fax z počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak propojit počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak najít název počítače? Proč můj počítač pípá? Když byl vyroben první počítač? Jak uložit youtube video do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak proniknout do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabišín, Velká Bystřice, Pavlovice u Kojetína a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., TARAN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, obchodní jednotky Galerie Šantovka, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ASET studio s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , DACH systém s.r.o.,