První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Můžu faxovat z počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak otřít počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak dálkově vypnout počítač? Jak odemknout počítač? Kdo vyrobil počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačové kódování? Je můj počítač 64 bit? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačová myš?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Biskupice, Horní Loděnice, Hoštejn a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., RIOX spol. s.r.o., KABA s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., A1 Team CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., TRUMF International s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , TAU COLOR a.s.,