První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Mohu spustit na svém počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak počítač funguje? Jak sdílet soubory mezi počítači? Proč se můj počítač sám vypne? Jak se zbavit viru na počítači? Kolik stojí můj počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Co je počítačové inženýrství? Jak rychleji spouštět počítač? Co je stolní počítač? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Co dělají počítačoví vědci? Jak používat počítač? Co je počítačový program? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak čistit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Biskupice, Pňovice, Císařov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, Hopi Popi, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, TAU COLOR a.s., Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Elefant Vítkov a.s., RIOX spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., Levné knihy a.s., EFEKT PLUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, M&T Stavby -Reality s.r.o.,