První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak ripovat DVD do počítače? Jak dát dohromady počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak najít IP adresu počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak počítač funguje? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak na snímek na počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak zjistit heslo počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vytvořit počítač? Co hledat při nákupu počítače? Jak vymazat počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak najít IP adresu na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Pavlov, Bílovice-Lutotín, Drozdov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., DELIKA s.r.o. , EDUWIN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, NEUROLOGIE, VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., KABA s.r.o.,