První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak kreslit na počítači? Jak autorizovat počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je serverový počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Kolik stojí počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak používat počítač? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak restartovat počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je stolní počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Co dělá počítačový inženýr?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslavice, Lhota, Provodovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., NEUROLOGIE, MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Kosmas s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Shoebox CZ s.r.o.,