První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak proniknout do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak autorizovat počítač? Jak obnovím počítač? Jak otřít můj počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dálkově vypnout počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co je počítačový soubor cookie? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak zcela otřít počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kralice na Hané, Skřípov, Suchdol a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., LUMIMONT s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OLSTROJ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,