První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co dělat, když počítač zamrzne? Má můj počítač virus? Co dělá počítačový inženýr? Mohu získat i text z počítače? Jak skenovat z počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jaký bit je můj počítač? Jak používat počítač? Jak restartuji počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak se připojit k počítači? Jak posílat text z počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak připojit počítač k wifi? Je můj počítač zapnutý? Jak opravit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Grymov, Vícov, Jedlí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., TARAN s.r.o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., LUMIMONT s.r.o., Kosmas s.r.o., RIOX spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Profi-Communication, s.r.o.,