První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak připojit telefon k počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co jsou počítačové brýle? Je můj počítač 64 bit? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak vyčistit počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Kdo vyrobil počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak zcela otřít počítač? Jak chránit váš počítač? Co dělá ram pro počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit počítač? Jak připojit dva počítače? Jak odstranit virus z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Senice na Hané, Horní Újezd, Skrbeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TRUMF International s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DACH systém s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,