První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je počítačový server? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak faxovat z počítače? Jak vytvořit počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak otáčet obrazovku počítače? Co je počítačový virus? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak mohu zálohovat počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak dobrý je můj počítač? Co je počítačový hardware? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Co je počítačový inženýr? Jak zcela otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Přerov, Velký Újezd, Kožušany-Tážaly a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , KMa s.r.o., TAU COLOR a.s., TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., e-cars trading s.r.o., TARAN s.r.o.,