První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak na snímek na počítači? Jak urychlit váš počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Co je počítačový hacking? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak psát počítačový kód? Jak vybudovat herní počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak obnovit heslo počítače? Jak skenovat z počítače? Jak zamknout počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Kde koupit počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Měrovice nad Hanou, Bohuslavice, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ALSICO s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, DELIKA s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., MODOS spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o.,