První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Tvorba www stránek a aplikací, propagace na webu

Dobře navržené webové stránky mohou být velkým přínosem pro Vaši společnost tím, že poskytují informace o Vás a služby, které nabízíte. PPPO je zkušená a dobře zavedená firma v oblasti webdesignu a webmarketingu. Od našeho vzniku jsme vytvořili stovky stránek různého zaměření, od jednoduchých prezetací, přes e-shopy až po firmení systémy. Pokud se rozhodnote pro spolupráci s PPPO získáte atraktivní design Vašich webových stránek, SEO optimalizaci a non-stop technickou podporu.

S naší rozsáhlou zkušeností v oblasti grafického designu, webových stránek, SEO optimalizací, Flash animace a programování si můžete být jisti, že splníme veškeré Vaše požadavky. Naši návrháři webových stránek mají znalosti aktuálního vývoje webových standardů a postupů, tvůrčí talent apelovat na Váš smysl pro styl, a schopnost proměnit své nápady do reality!

Naše služby spočívají v kompletním řešení. To znamená, že pokud máte web stránky, s kterými nejste spokojeni, zpracujeme kompletní analýzu a  návrhy řešení. Pokud chcete vytvořit úplně nové stránky, e-shop a  podobně, zpracujeme Vám ZDARMA analýzu Vašich potřeb, grafický návrh i  konkurenční marketing.

Spolupracujeme s grafickými studii, jako je např. McMDesign, Revolume, nebo architektonická kancelář Archind.

Našimi klienty jsou jak malé společnosti, které potřebují základní web design až po velké korporace, které vyžadují složité webové aplikace. Zda chcete vytvořit nové stránky, nebo budovat lepší webové stránky, než ty, co máte v současnosti, máme nástroje a zdroje, které potřebujete.

Spoluprácí s námi získáte i silného partnera v oblasti webmarketingu. Máme vlastní strategie propagace stránek pomocí sociálních sítí Facebook a Twitter, pomocí portálu YouTube.

Naše sídlo je v Olomouci, ale mezi naše klienty nepatří jen firmy z  Olomouce a okolí, ale i z Prahy, Ostravy, Brna, Hradce Králové a z dalších oblastí ČR, ale i ze zahraničí.

Pokud máte pocit, že jsme tou pravou volbou pro Váš návrh projektu, kontaktujte nás ještě dnes!

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak připojit telefon k počítači? Co jsou soubory cookie počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak mám defragmentovat můj počítač? Kolik zlata je v počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak odstranit cookies na počítači? Co je zelená výpočetní technika? Jak zálohovat počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak opravit pomalý počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak otočit obrazovku počítače na stranu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jakubovice, Prostějovičky, Plumlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DELIKA s.r.o. , Hopi Popi, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., KABA s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MODOS spol. s r.o.,