První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Tvorba www stránek a aplikací, propagace na webu

Dobře navržené webové stránky mohou být velkým přínosem pro Vaši společnost tím, že poskytují informace o Vás a služby, které nabízíte. PPPO je zkušená a dobře zavedená firma v oblasti webdesignu a webmarketingu. Od našeho vzniku jsme vytvořili stovky stránek různého zaměření, od jednoduchých prezetací, přes e-shopy až po firmení systémy. Pokud se rozhodnote pro spolupráci s PPPO získáte atraktivní design Vašich webových stránek, SEO optimalizaci a non-stop technickou podporu.

S naší rozsáhlou zkušeností v oblasti grafického designu, webových stránek, SEO optimalizací, Flash animace a programování si můžete být jisti, že splníme veškeré Vaše požadavky. Naši návrháři webových stránek mají znalosti aktuálního vývoje webových standardů a postupů, tvůrčí talent apelovat na Váš smysl pro styl, a schopnost proměnit své nápady do reality!

Naše služby spočívají v kompletním řešení. To znamená, že pokud máte web stránky, s kterými nejste spokojeni, zpracujeme kompletní analýzu a  návrhy řešení. Pokud chcete vytvořit úplně nové stránky, e-shop a  podobně, zpracujeme Vám ZDARMA analýzu Vašich potřeb, grafický návrh i  konkurenční marketing.

Spolupracujeme s grafickými studii, jako je např. McMDesign, Revolume, nebo architektonická kancelář Archind.

Našimi klienty jsou jak malé společnosti, které potřebují základní web design až po velké korporace, které vyžadují složité webové aplikace. Zda chcete vytvořit nové stránky, nebo budovat lepší webové stránky, než ty, co máte v současnosti, máme nástroje a zdroje, které potřebujete.

Spoluprácí s námi získáte i silného partnera v oblasti webmarketingu. Máme vlastní strategie propagace stránek pomocí sociálních sítí Facebook a Twitter, pomocí portálu YouTube.

Naše sídlo je v Olomouci, ale mezi naše klienty nepatří jen firmy z  Olomouce a okolí, ale i z Prahy, Ostravy, Brna, Hradce Králové a z dalších oblastí ČR, ale i ze zahraničí.

Pokud máte pocit, že jsme tou pravou volbou pro Váš návrh projektu, kontaktujte nás ještě dnes!

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak připojit počítač k televizi? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak mám urychlit svůj počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak změnit heslo na počítači? Jak čistit počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Co je počítačová síť? Jak deautorizovat počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jaká je má specifikace počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak zamknout počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mořice, Seloutky, Stínava a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Kosmas s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TAU COLOR a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VENA - TRADE, s.r.o. , KMa s.r.o., ASET studio s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., FAST interier a design, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,