První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Tvorba www stránek a aplikací, propagace na webu

Dobře navržené webové stránky mohou být velkým přínosem pro Vaši společnost tím, že poskytují informace o Vás a služby, které nabízíte. PPPO je zkušená a dobře zavedená firma v oblasti webdesignu a webmarketingu. Od našeho vzniku jsme vytvořili stovky stránek různého zaměření, od jednoduchých prezetací, přes e-shopy až po firmení systémy. Pokud se rozhodnote pro spolupráci s PPPO získáte atraktivní design Vašich webových stránek, SEO optimalizaci a non-stop technickou podporu.

S naší rozsáhlou zkušeností v oblasti grafického designu, webových stránek, SEO optimalizací, Flash animace a programování si můžete být jisti, že splníme veškeré Vaše požadavky. Naši návrháři webových stránek mají znalosti aktuálního vývoje webových standardů a postupů, tvůrčí talent apelovat na Váš smysl pro styl, a schopnost proměnit své nápady do reality!

Naše služby spočívají v kompletním řešení. To znamená, že pokud máte web stránky, s kterými nejste spokojeni, zpracujeme kompletní analýzu a  návrhy řešení. Pokud chcete vytvořit úplně nové stránky, e-shop a  podobně, zpracujeme Vám ZDARMA analýzu Vašich potřeb, grafický návrh i  konkurenční marketing.

Spolupracujeme s grafickými studii, jako je např. McMDesign, Revolume, nebo architektonická kancelář Archind.

Našimi klienty jsou jak malé společnosti, které potřebují základní web design až po velké korporace, které vyžadují složité webové aplikace. Zda chcete vytvořit nové stránky, nebo budovat lepší webové stránky, než ty, co máte v současnosti, máme nástroje a zdroje, které potřebujete.

Spoluprácí s námi získáte i silného partnera v oblasti webmarketingu. Máme vlastní strategie propagace stránek pomocí sociálních sítí Facebook a Twitter, pomocí portálu YouTube.

Naše sídlo je v Olomouci, ale mezi naše klienty nepatří jen firmy z  Olomouce a okolí, ale i z Prahy, Ostravy, Brna, Hradce Králové a z dalších oblastí ČR, ale i ze zahraničí.

Pokud máte pocit, že jsme tou pravou volbou pro Váš návrh projektu, kontaktujte nás ještě dnes!

Kolik RAM má můj počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co je RAM na počítači? Jak propojit počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jaká je má specifikace počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak zálohovat počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Kolik elektřiny počítač používá? Jak psát počítačový kód? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak získat text z počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Slatinice, Hustopeče nad Bečvou, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TARAN s.r.o., ASET studio s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Brázdovo kuře s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TOMSTAV Olomouc,