První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Tvorba www stránek a aplikací, propagace na webu

Dobře navržené webové stránky mohou být velkým přínosem pro Vaši společnost tím, že poskytují informace o Vás a služby, které nabízíte. PPPO je zkušená a dobře zavedená firma v oblasti webdesignu a webmarketingu. Od našeho vzniku jsme vytvořili stovky stránek různého zaměření, od jednoduchých prezetací, přes e-shopy až po firmení systémy. Pokud se rozhodnote pro spolupráci s PPPO získáte atraktivní design Vašich webových stránek, SEO optimalizaci a non-stop technickou podporu.

S naší rozsáhlou zkušeností v oblasti grafického designu, webových stránek, SEO optimalizací, Flash animace a programování si můžete být jisti, že splníme veškeré Vaše požadavky. Naši návrháři webových stránek mají znalosti aktuálního vývoje webových standardů a postupů, tvůrčí talent apelovat na Váš smysl pro styl, a schopnost proměnit své nápady do reality!

Naše služby spočívají v kompletním řešení. To znamená, že pokud máte web stránky, s kterými nejste spokojeni, zpracujeme kompletní analýzu a  návrhy řešení. Pokud chcete vytvořit úplně nové stránky, e-shop a  podobně, zpracujeme Vám ZDARMA analýzu Vašich potřeb, grafický návrh i  konkurenční marketing.

Spolupracujeme s grafickými studii, jako je např. McMDesign, Revolume, nebo architektonická kancelář Archind.

Našimi klienty jsou jak malé společnosti, které potřebují základní web design až po velké korporace, které vyžadují složité webové aplikace. Zda chcete vytvořit nové stránky, nebo budovat lepší webové stránky, než ty, co máte v současnosti, máme nástroje a zdroje, které potřebujete.

Spoluprácí s námi získáte i silného partnera v oblasti webmarketingu. Máme vlastní strategie propagace stránek pomocí sociálních sítí Facebook a Twitter, pomocí portálu YouTube.

Naše sídlo je v Olomouci, ale mezi naše klienty nepatří jen firmy z  Olomouce a okolí, ale i z Prahy, Ostravy, Brna, Hradce Králové a z dalších oblastí ČR, ale i ze zahraničí.

Pokud máte pocit, že jsme tou pravou volbou pro Váš návrh projektu, kontaktujte nás ještě dnes!

Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co je nejlepší počítač? Jak odstranit virus z počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak na obrázek z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Co je počítačová síť? Kolik stojí vybudování počítače? Co hledat při nákupu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Samotišky, Lipina, Bystrovany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Shoebox CZ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, UNITOP spol. s r.o., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., WAY MORAVA, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., ASET studio s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,