První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak otáčet obrazovku počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Co je můj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak víte, zda má počítač virus? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak defragmentovat váš počítač? Co je sálový počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak uvolnit počítač? Kdo opraví počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Palonín, Tvorovice, Klopotovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , KABA s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TARAN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TAU COLOR a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,