První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kolik má můj počítač? Jak resetovat počítač dell? Co je na mém počítači bonjour? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak se zbavit viru na počítači? Jak se připojit ipad k počítači? Co je kvantový počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co jsou soubory cookie počítače? Jak vytvořit počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Plumlov, Radotín, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, UNITOP spol. s r.o., FAST interier a design, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., EDUWIN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Brázdovo kuře s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,