První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Kdo opraví notebook? Jak na homeo office?? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak dát dohromady počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak skenovat do počítače? Jak defragmentovat počítače? Co to znamená pro počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co je nejlepší počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak opravit obrazovku počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak odstranit počítačový virus? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak propojit počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Milenov, Krchleby, Bělkovice-Lašťany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,