První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak uvolnit počítač? Jak otřít můj počítač? Co dělá počítač rychlejší? Co je počítačové programování? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je počítačový monitor? Jak obnovit heslo počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co je pc stojan pro počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je mozek počítače? Kdo vyrobil počítač? Kde opravit notebook? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak počítač funguje? Jak defragmentovat počítač? Jak skenovat dokument do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Paršovice, Milenov, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,