První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Kdo opraví počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Jak obnovit heslo počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je paměť počítače? Proč můj počítač pípá? Jak resetujete počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak získat volný počítač? Co je počítačové programování? Co je počítačový server? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak streamovat z počítače do televize? Je můj počítač zapnutý? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak se připojit k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bílsko, Uničov, Střeň a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, TAU COLOR a.s., FAST interier a design, s.r.o., KABA s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Elefant Vítkov a.s., EFETI, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, OLSTROJ s.r.o.,