První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je nejlepší počítač? Kde opravit počítač? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je pc stojan pro počítač? Jak autorizovat počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je RAM na počítači? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak se zbavit počítačového viru? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Sobíšky, Týn nad Bečvou, Hruška a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., OLSTROJ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, WAY MORAVA, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TARAN s.r.o., e-cars trading s.r.o.,