První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak se zbavit starých počítačů? Co jsou soubory cookie počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak používat počítač? Kde opravit počítač? Co dělá ram pro počítač? Co dělá počítačový inženýr? Co je počítačový virus? Jak dostat virus z počítače? Co je počítačové kódování? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Biskupice, Prosenice, Vernířovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., STAVING engineering s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, e-cars trading s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , UNITOP spol. s r.o.,