První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak odstranit virus z počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak posílat text z počítače? Když byl vyroben první počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Kolik má můj počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak sestavit počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak formátovat počítač? Co je počítačová myš? Co je počítačová síť? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak restartovat počítač? Kolik stojí můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Horní Štěpánov, Hynčina, Horní Loděnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,