První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak defragmentovat počítač? Jak mohu otřít počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak přenést VHS do počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak skenovat z počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je to počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak se připojit k počítači? Kdo vynalezl počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak formátovat počítač? Jak obnovím počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak urychlit můj počítač? Co dělají počítačoví programátoři?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vilémov, Kožušany-Tážaly, Litovel a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ARKO TECHNOLOGY, a.s., NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENDINGNET s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,