První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak stahovat dvd do počítače? Jak změnit název počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak počítač funguje? Jak dát dohromady počítač? Jak na homeo office?? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak otřít počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je serverový počítač? Proč můj počítač zamrzne? Kde koupit počítačové díly? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dětkovice, Skřípov, Šumperk a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., OK DESIGN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TVARBET MORAVIA, a.s., TRUMF International s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., KABA s.r.o., Kosmas s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o.,