První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak zcela otřít počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak restartuji počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Co je počítačový soubor cookie? Jak zvýšit rychlost počítače? Je můj počítač zapnutý? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak rychleji vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mutkov, Potštát, Polkovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., NEUROLOGIE, Simply You Pharmaceuticals, a. s., MICOS spol. s r. o., Levné knihy a.s., Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TARAN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o.,