První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Co je mozek počítače? Má můj počítač bluetooth? Kdo dělá lenovo počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak dálkově vypnout počítač? Jak získat volný počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Co dělat se starým počítačem? Co jsou počítačové informační systémy? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak defragmentovat můj počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak se zbavit viru na počítači? Jak importovat obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bratrušov, Čelčice, Plumlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., TOMSTAV Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., WAY MORAVA, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,