První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak používat počítač? Jak skenovat z počítače? Kolik stojí počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak telefonovat bez počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Chromeč, Luběnice, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, EFETI, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A1 Team CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ALSICO s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o.,