První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak připojit počítač k televizi? Jak zjistit heslo počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak čistit počítač? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak odstranit počítačový virus? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak posílat text z počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak fungují počítače? Mohu získat i text z počítače? Co je vše v jednom počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak se zbavit viru na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výšovice, Paseka, Bělotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FAST interier a design, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, CHIRAMPOL s.r.o, TOMSTAV Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,