První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit.

Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak obnovím počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak se připojit k počítači? Jaký typ počítače mám? Co je počítačová myš? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak připojit telefon k počítači? Co dělají počítačoví programátoři? Jak uložit video youtube do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je sálový počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kde recyklovat počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak sledovat televizi na počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Kdo opraví počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stavenice, Soběchleby, Klopotovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Brázdovo kuře s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ASET studio s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,