První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak obnovit heslo počítače? Kde opravit počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Je můj počítač zapnutý? Jak na reimage počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak se dostat virus z počítače? Co je RAM na počítači? Kdo opraví notebook? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vymazat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Janoušov, Malhotice, Protivanov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., KABA s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TANO TECHNIK, spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., RoseMode, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., MODOS spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,