První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis výpočetní techniky

Našim stávajícím i potenciálním zákazníkům z řad firemních klientů i domácností nabízíme zejména non-stop servis výpočetní techniky, což v praxi znamená nepřetržitou připravenost vyřešit Vaše problémy týkající se výpočetní techniky, včetně problémů s viry. Po domluvě na non-stop mobilním telefonu jsme okamžitě, popřípadě dle vytíženosti maximálně do 24 hodin, nebo podle Vašich potřeb, schopni navštívit Vás a na místě problém odstranit. Mezi nejčastější řešené problémy a využívané služby patří:

Co je počítačový programátor? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je počítačový hacking? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co to znamená pro počítače? Kdo opraví notebook? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak mohu zálohovat počítač? Jak čistit počítač? Jak zjistit heslo počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak defragmentovat počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak odemknout počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mostkovice, Loučná nad Desnou, Ústín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Levné knihy a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Kosmas s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ALSICO s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SCHIEBEL, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DELIKA s.r.o. , RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. ,