První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Můžu faxovat z počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak otřít počítač? Jak velký byl první počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak dát dohromady počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak odemknout počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jaký je nejlepší počítač koupit? Co je počítačová myš?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Haňovice, Malá Morava, Ruda nad Moravou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., e-cars trading s.r.o., EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DELIKA s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DHK ZORA Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Levné knihy a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o.,