První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jak obnovit počítač na tovární? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Kolik stojí vybudování počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačová myš? Jak starý je můj počítač? Jak připojit dva počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jaký bit je můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak připojit telefon k počítači? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak víte, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Šumperk, Cholina, Kopřivná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ASET studio s.r.o., Levné knihy a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., UNITOP spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o.,