První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak fungují počítače? Jak opravit pomalý počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Kolik elektřiny počítač používá? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak připojit dva počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Co je počítačový soubor cookie? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak vytvořit herní počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bezuchov, Hrabišín, Kralice na Hané a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., DELIKA s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., DHK ZORA Olomouc, MICOS spol. s r. o., Farma Bystročice s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,