První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Co je zelená výpočetní technika? Jak opravit obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Má můj počítač bluetooth? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Má můj počítač virus? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak úplně resetovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Kolik energie používá můj počítač? Kde koupit počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak otočit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dobrochov, Prostějovičky, Seloutky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RoseMode, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Levné knihy a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Hopi Popi, a.s., DACH systém s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, KABA s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,