První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak najít IP adresu na počítači? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak zjistit heslo počítače? Co je počítačový inženýr? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak připojit telefon k počítači? Jak připojit počítač k wifi? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je počítačový hardware? Co je nejlepší počítač? Kde recyklovat počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak sledovat televizi na počítači? Jak se připojit k počítači? Jak vybudovat herní počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Prosenice, Horní Újezd, Řikovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ARGUS, spol. s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., Can21 Olomouc, DELIKA s.r.o. , EDUWIN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o.,