První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kolik energie používá můj počítač? Jak zálohovat počítač? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak se naučit počítačové programování? Co je RAM na počítači? Jak urychlit počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Je můj počítač zapnutý? Kde koupit počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový hacking? Jak resetujete počítač? Když byl vyroben první počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Partutovice, Lobodice, Vilémov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., DHK ZORA Olomouc, A1 Team CZ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RELIABILITY s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Hopi Popi, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., CHIRAMPOL s.r.o, Westcombe International Research, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o.,