První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak psát na instagram z počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak se naučit počítačové programování? Jak připojit počítač k televizi? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Kde recyklovat počítače? Jak udělat text z počítače? Co je informatika? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Má můj počítač virus? Kde koupit počítačové díly? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak proniknout do počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Kdo dělá lenovo počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak defragmentovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Luboměř pod Strážnou, Drozdov, Hustopeče nad Bečvou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Hopi Popi, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TAU COLOR a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, e-cars trading s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OLSTROJ s.r.o.,