První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Má můj počítač virus? Jak uložit youtube video do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je paměť počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak skenovat dokument do počítače? Co je serverový počítač? Co je mozek počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak faxovat z počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Srbce, Babice, Mrsklesy a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., UNITOP spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SAVE MAX, a.s., EXCIMER, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Hopi Popi, a.s., Kosmas s.r.o., Profi-Communication, s.r.o.,