První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Sítě LAN

Dodáváme kompletní řešení lokálních počítačových sítí LAN včetně připojení celé sítě k internetu a vypracování návrhu optimálního řešení na základě získaných dat.

Jak přeformátovat počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Kolik elektřiny počítač používá? Kdo opraví počítač? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak obnovit počítačová okna 7? Kolik má můj počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak autorizovat počítače? Jak proniknout do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak vymazat počítač? Co je RAM v počítači? Jak přenést VHS do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stražisko, Nahošovice, Loučná nad Desnou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TARAN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SAVE MAX, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KABA s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TVARBET MORAVIA, a.s., RIOX spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,