První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Co je to počítač? Jak opravit počítač? Kde opravit notebook? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak získat volný počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Jak restartuji počítač? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Co je počítačový hacking? Jak telefonovat bez počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Niva, Čechy, Líšnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Levné knihy a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TAU COLOR a.s., RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc,