První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak se zbavit starých počítačů? Jak zamknout počítač? Jak koupit počítač? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co je nejlepší herní počítač? Jak vyčistit počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak fungují počítačové viry? Kdo opraví počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Jak se dostat virus z počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak proniknout do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oplocany, Lipová, Rapotín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TARAN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RoseMode, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Hopi Popi, a.s., DELIKA s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STAVING engineering s.r.o., MICOS spol. s r. o., Profi-Communication, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Can21 Olomouc, ASET studio s.r.o.,