První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kdo opraví počítač? Jak obnovit heslo počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Co je to počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Co je počítačový server? Mohu získat i text z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak posílat text z počítače? Mohu poslat fax z počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Co je procesor počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dlouhá Loučka, Hněvotín, Dřevohostice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., ASET studio s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Farma Bystročice s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., DHK ZORA Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., NEUROLOGIE, A2 ARCHITEKTI s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,