První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kolik má můj počítač? Jak přeformátovat počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Co je mozek počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Kdo opraví počítač? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co je počítačový monitor? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Kolik energie používá můj počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nelešovice, Branná, Nová Hradečná a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TRUMF International s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RL-CORPUS s.r.o., e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KABA s.r.o., ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o.,