První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Profylaxe, preventivní údržba

Nejlepším způsobem, jak se vyhnout haváriím výpočetní techniky je předcházet jim. Pravidelná prohlídka počítačů, odstranění prachu, preventivní údržba ventilátorů a v neposlední řadě kontrola softwarového vybavení by se měla provádět pravidelně, minimálně jednou do roka. Tato prohlídka může zjistit začínající poškození komponent, předejít jim a ušetřit mnohdy nemalé prostředky spojené s následnou opravou.

Speciální akce: preventivní prohlídka PC za 250,- Kč

Tato servisní prohlídka zahrnuje: vyčištění PC od prachu, kontrolu software (antivirus, aktualizace systému, webový prohlížeč), kontrola nepotřebných aplikací.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Je můj počítač 64 bit? Jak telefonovat bez počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak vytvořit herní počítač? Jak počítač funguje? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak vyčistit počítač? Co je můj počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak používat počítač? Jak na obrázek z počítače? Jak vybudovat herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Zvole, Přerov, Rozstání a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MODOS spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., SAVE MAX, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., SCHIEBEL, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., STAVING engineering s.r.o., OK DESIGN s.r.o., e-cars trading s.r.o.,