První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak resetovat počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Kde recyklovat počítače? Jak změnit heslo počítače? Co je počítačový programátor? Jak najít IP adresu na počítači? Jak rychlý je můj počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Kolika bitový je můj počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak autorizovat počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak zjistit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Konice, Křtomil, Stínava a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., MICOS spol. s r. o., DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s., SAVE MAX, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ASET studio s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., Kosmas s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., LUMIMONT s.r.o., EDUWIN s.r.o., e-cars trading s.r.o.,