První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak najít wifi heslo na počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak defragmentovat můj počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak mohu vyčistit počítač? Mohu získat i text z počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak udělat počítačový virus? Co je počítačová gramotnost? Jak získat volný počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak programovat počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak vybudovat herní počítač? Jak zálohovat iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Tištín, Šišma, Brníčko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., ALSICO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o.,