První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jaký počítač mám koupit? Jak dostat virus z počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je počítačový červ? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak vytvořit herní počítač? Kde koupit počítač? Kolika bitový je můj počítač? Jak čistit klávesnici počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak urychlit počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak najít název počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Kolik má můj počítač? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zjistit, zda má počítač virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Babice, Citov, Rakůvka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , TAU COLOR a.s., OK DESIGN s.r.o., Can21 Olomouc, FAST interier a design, s.r.o., MICOS spol. s r. o., RL-CORPUS s.r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RELIABILITY s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STAVING engineering s.r.o., DACH systém s.r.o.,