První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je kvantový počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak získat text z počítače? Co je mozek počítače? Co je nejlepší stolní počítač? Jak zcela otřít počítač? Proč se můj počítač sám vypne? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak dát dohromady počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak kreslit na počítači? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak chránit váš počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačový inženýr? Jak defragmentovat počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak stahovat hudbu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Týn nad Bečvou, Horní Těšice, Luběnice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., ARGUS, spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EDUWIN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, Elefant Vítkov a.s., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,