První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Odvirování PC

Nakažení počítače viry případně jinými červi, je v poslední době, zejména s rozvojem přístupnosti vysokorychlostního trvalého připojení k internetu, závažným problémem a nejčastějším prováděným servisním zásahem naší firmy. A přitom pro ochranu před viry stačí málo:

Antivirový program s aktualizovanou databází virů. Mnoho dobrých antirových programů je pro domácí použití zdarma, z těch u nás nejpoužívanějších např Avast!, AVG, NOD, Symantec Antivirus. Důležitá je ale pravidelná aktualizace těchto programů.

V případě zájmu nás prosím kontaktuje.

Jak najít IP adresu počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak resetuji počítač? Co je notebook? Jak zcela otřít počítač? Kolika bitový je můj počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačové kódování? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak restartuji počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak opravit počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mostkovice, Vyšehoří, Čelechovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ALSICO s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TAU COLOR a.s., DACH systém s.r.o.,