První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dub nad Moravou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak chránit váš počítač? Proč se počítač restartuje? Jak opravit obrazovku počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak skenovat z počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak skenovat dokument do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak se dostat virus z počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak vytvořit počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jaký mám počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak posílat textové zprávy z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TRUMF International s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Kosmas s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TVARBET MORAVIA, a.s., RL-CORPUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,