První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co dělají počítačoví inženýři? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak získat text z počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak vytvořit počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak proniknout do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Kde opravit notebook? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak otřít počítač? Kde recyklovat počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový inženýr? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Co to znamená pro počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kopřivná, Palonín, Hynčina a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., Levné knihy a.s., NEUROLOGIE, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DHK ZORA Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Hopi Popi, a.s., e-cars trading s.r.o., RELIABILITY s.r.o., VENDINGNET s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,