První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak udělat počítačovou hru? Jak stahovat dvd do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak faxovat z počítače? Jak defragmentovat počítače? Jaký bit je můj počítač? Co je nejlepší počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak aktualizovat počítač? Proč počítače zpomalují? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak otáčet obrazovku počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak vytvořit počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový hacking?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Mohelnice, Skřípov, Krchleby a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OLSTROJ s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TARAN s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, OK DESIGN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., NEUROLOGIE, ALSICO s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TRUMF International s.r.o.,