První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Zálohování dat

Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak se dostat virus z počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak obnovit okna počítače 7? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Proč se můj počítač stále vypíná? Mohu získat i text z počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak rychlý je můj počítač? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak autorizovat počítač? Jak autorizovat počítače? Jak používat počítač? Jaký bit je můj počítač? Co je počítačová gramotnost? Proč se můj počítač sám vypne? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Prostějov, Beňov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Hopi Popi, a.s., MICOS spol. s r. o., Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Can21 Olomouc, Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,