První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Zálohování dat

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak získat text z počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak používat počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Jaký bit je můj počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak chránit váš počítač? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak víte, zda má počítač virus? Jak odemknout počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Co je mozek počítače? Jak kraslit na počítači? Kdo vynalezl počítač? Jak defragmentovat počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klokočí, Domaželice, Pňovice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., UNITOP spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ALSICO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EXCIMER, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MODOS spol. s r.o.,