První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak počítač funguje? Proč můj počítač zamrzne? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Co je procesor počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Kdo opraví notebook? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak psát počítačový kód? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Co je můj počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak aktualizovat počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je paměť počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak skenovat do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OLSTROJ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o,