První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Konice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Má můj počítač virus? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Co je počítačový program? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Proč se počítač restartuje? Kolik stojí vybudování počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Co je RAM na počítači? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak odstranit cookies z počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Co je počítačová síť? Jak restartuji počítač? Kdo opraví notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., UNITOP spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., EFEKT PLUS s.r.o., MODOS spol. s r.o., Kosmas s.r.o., DACH systém s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., MICOS spol. s r. o., Elefant Vítkov a.s., EXCIMER, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, WAY MORAVA, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc,