První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak odstranit virus z počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Stínava, Líšnice, Želeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., NEUROLOGIE, DACH systém s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., MICOS spol. s r. o., Levné knihy a.s., EFETI, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o.,