První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak koupit počítač? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak udělat počítačovou hru? Jak změnit heslo na počítači? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový programátor? Kde koupit počítačové díly? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je notebook? Jaký druh počítače potřebuji? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hvozd, Babice, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., SAVE MAX, a.s., VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Profi-Communication, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., MODOS spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, GROBER PROJECT, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. ,