První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Co jsou počítačové brýle? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je mozek počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak vybudovat herní počítač? Jak deautorizovat počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový hacking? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co je počítačové kódování? Jak se zbavit počítačového viru? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak obnovit počítačová okna 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bílsko, Doloplazy, Loučany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Westcombe International Research, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,