První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Jak se připojit ipad k počítači? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak formátovat počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Kolika bitový je můj počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Co je kvantový počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak chránit váš počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak restartovat počítač? Co je počítačový monitor? Jak vybudovat herní počítač? Jak koupit počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Smržice, Paseka, Troubelice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFETI, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TAU COLOR a.s., NEUROLOGIE, ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,