První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak udělat počítačový virus? Mohu získat i text z počítače? Jaký je název mého počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak faxovat z počítače? Jak udělat počítačovou hru? Co je mozek počítače? Kdo opraví notebook? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Co dělat se starými počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak ripovat DVD do počítače? Jak otřít můj počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jaká je má specifikace počítače? Jak vyčistit počítač? Jak, aby váš počítač nespal?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Laškov, Přestavlky, Radkova Lhota a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., KABA s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ALSICO s.r.o.,