První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Servis a instalace tiskáren, kopírek

Provádíme veškeré servisní práce na kopírovacích strojích, tiskárnách a dalších menších přistrojích. Z toho kopírovací stroje servisují naši speciálně školení technici přímo u zakázníka.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak skenovat z počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak udělat text z počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak úplně resetovat počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak zálohovat počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Co je stolní počítač? Co je počítačové inženýrství? Co dělají počítačoví vědci? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Co je procesor počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak otřít okna systému Windows 7? Co jsou soubory cookie počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Jesenec, Nemile, Ohrozim a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, NEUROLOGIE, TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, DELIKA s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,