První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dubicko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je počítačové inženýrství? Co dělat se starým počítačem? Co jsou počítačové informační systémy? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Co je paměť počítače? Co potřebujete k vybudování počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Proč se počítač restartuje? Jak na snímek na počítači? Jak dálkově vypnout počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak defragmentovat počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., TARAN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TOMSTAV Olomouc, UNITOP spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, MICOS spol. s r. o., OLSTROJ s.r.o., e-cars trading s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,