První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Co jsou počítačové brýle? Co jsou soubory cookie počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak odstranit počítačový virus? Jak synchronizovat iphone do počítače? Co dělat se starým počítačem? Mohu spustit na svém počítači? Jak vymazat počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak rychleji spouštět počítač? Co je procesor počítače? Co je to počítač? Jak získat text z počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak aktualizovat počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak se připojit k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skalka, Vikýřovice, Luká a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., ALSICO s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., ASET studio s.r.o., Levné knihy a.s., 2K CONSULTING s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, A1 Team CZ s.r.o., KMa s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o.,