První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Proč jsem si počítač nezapnul? Jak odstranit virus z počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Kde koupit počítače? Jak obnovit počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Co dělá ram pro počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak udělat text z počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak počítač funguje? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bouzov, Bousín, Prostějovičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ARGUS, spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., A1 Team CZ s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Shoebox CZ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DELIKA s.r.o. , e-cars trading s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., OLSTROJ s.r.o.,