První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Oprava výpočetní techniky

Hardwarové chyby bývají častám případem našich servisních zásahů.

Opravujeme základní desky, zdroje, grafické karty, notebooky, tiskárny, kopírky, monitory. Provádíme vyčištění ventilátorů PC a notebooků, opravy notebooků po prolití kapalinou.

Opravy počítačů

Prováníde expresní servis počítačů všech typů.

Opravy notebooků

Prováníde expresní servis notebooků všech typů. Zajišťujeme nejen opravy notebooků známých značek Acer, Asus, Dell, Fujistsu Siemens, HP, IBM, Lenovo, Panasonic, Prestigio, Samsung, Sony ale také servis jakýchkoliv jiných značek notebooků.

Opravy tiskáren a kopírek

Zajistíme kvalitní servis (opravu) tiskáren - laserové, LED, inkoustové, jehličkové všech typů a značek jako např. Brother, Canon, Develop, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark, OKI, Panasonic, Samsung, Xerox a dalších, stejně jako opravy kopírek Canon, Konica Minolta, Xerox.

V případě zájmu o servis nás prosím kontaktuje.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je paměť počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak programovat počítač? Co je kvantový počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Kolik zlata je v počítači? Můžu faxovat z počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Kolika bitový je můj počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak vyčistit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Skrbeň, Slatinice, Ústín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., EXCIMER, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TARAN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., NEUROLOGIE, SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s.,