První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zborov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otočit obrazovku počítače? Co je počítačový server? Jak skenovat z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Co je počítačová myš? Jaký typ počítače mám? Kdo dělá lenovo počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak starý je můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak uvolnit počítač? Jak víte, zda má počítač virus? Proč můj počítač pípá? Jak vybudovat herní počítač? Jak autorizovat počítač pro itunes? Proč se můj počítač sám vypne? Co potřebujete k vybudování počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ARGUS, spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., VENDINGNET s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., STAVING engineering s.r.o.,