První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zborov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Je můj počítač zapnutý? Jak defragmentovat váš počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Jak obnovím počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak vymazat počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak resetujete počítač? Jak urychlit počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak mám urychlit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., DACH systém s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Profi-Communication, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,