První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mladeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak zjistit heslo počítače? Jak propojit počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak kreslit na počítači? Proč se můj počítač sám zapne? Kde recyklovat počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je počítačová gramotnost? Jak otřít můj počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak obnovit heslo počítače? Co dělat se starými počítači? Jak dobrý je můj počítač? Co je mozek počítače? Jak faxovat z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., TRUMF International s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., DELIKA s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., NEUROLOGIE, RL-CORPUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o.,