První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak resetovat počítač na tovární nastavení?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Křtomil, Drahany, Velký Týnec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, ARGUS, spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Hopi Popi, a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., RoseMode, s.r.o., MODOS spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., KMa s.r.o.,