První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co dělat se starým počítačem? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak urychlit počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Co je informatika? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačový hacking? Co je RAM v počítači? Kde opravit notebook? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je pc stojan pro počítač? Co je kvantový počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak dálkově vypnout počítač? Má můj počítač virus? Co je zelená výpočetní technika? Co je počítačový virus? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohdíkov, Vrbátky, Malé Hradisko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., ALSICO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., e-cars trading s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., KMa s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TOMSTAV Olomouc,