První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Kolik zlata je v počítači? Co dělat se starým počítačem? Kde opravit notebook? Kolik stojí vybudování počítače? Co je počítačový červ? Jak deautorizovat počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak používat počítač? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Mohu spustit na svém počítači? Co je nejlepší stolní počítač? Jak kreslit na počítači? Kde koupit počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak čistit obrazovku počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak počítač funguje? Jak opravit počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Vikantice, Klopotovice, Olšany u Prostějova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., MODOS spol. s r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., FAST interier a design, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TAU COLOR a.s., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,