První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak změnit heslo počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co je pc stojan pro počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Co jsou cookies na počítači? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak posílat textové zprávy z počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jaký je název mého počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak resetujete počítač? Jak udělat screenshot na počítači? Jak rychleji spouštět počítač? Jak psát počítačový kód? Jak opravit počítač? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mohu zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Soběchleby, Uničov, Kolšov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., 2K CONSULTING s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TAU COLOR a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SCHIEBEL, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., KABA s.r.o., ASET studio s.r.o., SAVE MAX, a.s., RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Profi-Communication, s.r.o.,