První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak otáčet obrazovku počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak skenovat do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak se dostat virus z počítače? Jak odemknout počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak se zbavit viru na počítači? Jak najít specifikaci počítače? Co je počítačový programátor? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak proniknout do počítače? Co je počítačová síť? Jaký je název mého počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Drahanovice, Samotišky, Červenka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Kosmas s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. ,