První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Proč můj počítač pípá? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je to počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak koupit počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak psát počítačový kód? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Co je na mém počítači bonjour? Jak udělat screenshot na počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Proč můj počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Klokočí, Mutkov, Jedlí a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, 2K CONSULTING s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KMa s.r.o., UNITOP spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TRUMF International s.r.o., MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,