První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak programovat počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Proč počítače zpomalují? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Domaželice, Jesenec, Lukavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , NEUROLOGIE, Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ALSICO s.r.o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o.,