První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak mohu otřít počítač? Co je cloud computing? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Co je serverový počítač? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co je sálový počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak proměnit obrazovku počítače? Kolik energie používá můj počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačový hacking?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Niva, Čehovice, Rájec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EDUWIN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, ARKO TECHNOLOGY, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,