První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak psát na instagram z počítače? Kdo opraví notebook? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak dobrý je můj počítač? Co je počítačový program? Co je počítačová gramotnost? Jak víte, zda má počítač virus? Jak odstranit cookies z počítače? Kde koupit počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak koupit počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dub nad Moravou, Střeň, Řídeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., KABA s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, M&T Stavby -Reality s.r.o., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o.,