První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co dělá počítač rychlejší? Jak odemknout počítač? Jak mohu otřít počítač? Kolik energie používá můj počítač? Co je mozek počítače? Oprabdu končí widnows 7?? Jak skenovat z počítače? Jak připojit počítač k televizi? Co je moje IP adresa počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak obnovit počítač? Co dělá ram pro počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Kde opravit notebook? Co je počítačový soubor cookie? Co je počítačový programátor? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Provodovice, Pěnčín, Brodek u Přerova a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, M&T Stavby -Reality s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, OLSTROJ s.r.o., ASET studio s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RIOX spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Shoebox CZ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Květinářství Michaela s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., RoseMode, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,