První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak odstranit počítačový virus? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak se dostat virus z počítače? Co je můj počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak proniknout do počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak čistit počítač? Jak fungují počítačové viry? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak urychlit váš počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak programovat počítač? Jak používat počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak změnit heslo na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nahošovice, Hrabová, Zborov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EFETI, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STAVING engineering s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., EDUWIN s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, GROBER PROJECT, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o.,