První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Co je pc stojan pro počítač? Co je nejlepší herní počítač? Jak autorizovat počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak defragmentovat můj počítač? Jak na homeo office?? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co je nejlepší počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak přenést VHS do počítače? Co je stolní počítač? Proč můj počítač zamrzne? Co je vše v jednom počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Brodek u Konice, Malé Hradisko, Dolany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, SIT-IN CZ, s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., RoseMode, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. ,