První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak připojit počítač k televizoru? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak autorizovat počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak obnovit počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Jak připojit telefon k počítači? Co je stolní počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak sestavit počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak rychleji spustit počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Kde opravit počítač? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak mám urychlit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na android?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Uničov, Dub nad Moravou, Šišma a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TAU COLOR a.s., Kosmas s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., MICOS spol. s r. o., RIOX spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o.,