První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Proč je můj počítač pomalý? Jak mohu vyčistit počítač? Kde recyklovat počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak odstranit cookies na počítači? Jak deautorizovat počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je počítačová síť? Jak čistit počítač? Mohu získat i text z počítače? Jak urychlit váš počítač? Co znamená RAM v počítačích? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak sledovat televizi na počítači? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Cholina, Rohle, Jívová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., KABA s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o.,