První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jaký je název mého počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak odstranit cookies z počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je RAM v počítači? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak defragmentovat váš počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak fungují počítačové viry? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Výšovice, Líšnice, Sobíšky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., OK DESIGN s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EFETI, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s.,