První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je zelená výpočetní technika? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak udělat počítačovou hru? Jak vymazat počítač? Kde opravit notebook? Jak zálohovat iphone do počítače? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Proč počítače zpomalují? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak používat počítač? Jak resetujete počítač? Jak chránit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Oskava, Hrubčice, Staré Město a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Květinářství Michaela s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KABA s.r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RELIABILITY s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ALSICO s.r.o., MODOS spol. s r.o.,