První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak zlepšit výkon počítače? Jak restartuji počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak, aby váš počítač nespal? Co je procesor počítače? Co dělá ram pro počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Kolik energie můj počítač potřebuje? Kdo vynalezl počítač? Jak připojit počítač k wifi? Jak proniknout do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak mohu otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Řídeč, Suchdol, Slatinice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, SCHIEBEL, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OLSTROJ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, WAY MORAVA, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , CHIRAMPOL s.r.o, EXCIMER, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o.,

a