První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak koupit počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak zálohovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak se dostat virus z počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak autorizovat počítač? Proč se počítač restartuje? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak vytvořit herní počítač? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak zlepšit výkon počítače? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Kdo opraví notebook? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Co je počítačový červ? Jak formátovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Teplice nad Bečvou, Oplocany, Pavlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EDUWIN s.r.o., DELIKA s.r.o. , NEUROLOGIE, REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENDINGNET s.r.o., EXCIMER, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DACH systém s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., KABA s.r.o.,