První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak čistit počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Kde opravit notebook? Jak rychleji spustit počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co je paměť počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak zcela otřít počítač? Jak mám urychlit počítač? Co je počítačový programátor? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak získat text z počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bedihošť, Skrbeň, Lhotka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KABA s.r.o., KMa s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TRUMF International s.r.o., EDUWIN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,