První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co to znamená pro počítače? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Kde koupit počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Jak překlopit obrazovku počítače? Co jsou počítačové brýle? Co je počítačový soubor cookie? Jaká je má specifikace počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak uložit video youtube do počítače? Co je nejlepší počítač? Jak vyčistit počítač? Co je počítačové programování? Jak udělat screenshot na počítači? Co je paměť počítače? Co dělají počítačoví inženýři? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Radslavice, Polom, Potštát a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, GROBER PROJECT, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , NEUROLOGIE, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RL-CORPUS s.r.o., DELIKA s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, KABA s.r.o., RoseMode, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., TRUMF International s.r.o., Can21 Olomouc,