První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Kontakt

První počítačová pomoc Olomouc
Ing. Petr Dobeš
U kovárny 32 - pouze korespondenční adresa
779 00 Olomouc
IČ: 66955084

tel: 608 465 698
email: info@pppo.cz

První počítačová pomoc Olomouc se snaží provádět většinu servisních zákroků přímo u zákazníka. I v případě, že servis nebo jiná činnost není možna provést u zákazníka, přijedeme k Vám, provedeme diagnostiku a domluvíme další postup. Vy nikam nemusíte, zakázku převezmeme a zase ji pak k Vám doručíme.

Jak streamovat z počítače do televize? Jak rychlý je můj počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co jsou soubory cookie počítače? Jaký je nejlepší počítač koupit? Kolik energie můj počítač potřebuje? Co je počítačové programování? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Proč počítače zpomalují? Má můj počítač bluetooth? Jak se zbavit viru na počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak sestavit počítač? Jak obnovit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Štíty, Kralice na Hané, Beňov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DACH systém s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., SAVE MAX, a.s., ALSICO s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., UNITOP spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TRUMF International s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,