První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Mohu získat i text z počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslavice, Hlinsko, Lobodice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., EDUWIN s.r.o., DACH systém s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DELIKA s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., TARAN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s., RELIABILITY s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., TRUMF International s.r.o., DHK ZORA Olomouc,