První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Lužice, Pavlovice u Přerova, Dubicko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., KABA s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SAVE MAX, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SIT-IN CZ, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o.,