První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co je vše v jednom počítači?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hnojice, Zábřeh, Březsko a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., Westcombe International Research, s.r.o., TRUMF International s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, EFEKT PLUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RL-CORPUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., EDUWIN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o.,