První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Oprostovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se zbavit počítačového viru? Co je kvantový počítač? Týká se mě konec windows 7?? Jak telefonovat bez počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jaký bit je můj počítač? Co je na mém počítači bonjour? Co je počítačový programátor? Co hledat při nákupu počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak připojit počítač k televizi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, KABA s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Kosmas s.r.o., MODOS spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MICOS spol. s r. o., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., LUMIMONT s.r.o., Can21 Olomouc,