První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rozstání?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak změnit název počítače? Co je kvantový počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak fungují počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak myslet jako počítačový vědec? Co dělat se starým počítačem? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak psát na instagram z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , SAVE MAX, a.s., DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Farma Bystročice s.r.o.,