První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rozstání?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak rychleji spouštět počítač? Jak proniknout do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Kolika bitový je můj počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Co je počítačový software? Jak odstranit počítačový virus? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak otřít počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačový hardware? Co je počítačový server? Jak opravit pomalý počítač? Jak otočit obrazovku počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., NEUROLOGIE, OK DESIGN s.r.o., MODOS spol. s r.o., Elefant Vítkov a.s., CHIRAMPOL s.r.o, TRUMF International s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., DELIKA s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., RIOX spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RELIABILITY s.r.o.,