První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rozstání?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co dělá ram pro počítač? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak programovat počítač? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak získat text z počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak autorizovat počítače? Co je paměť počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak dát dohromady počítač? Co dělat se starými počítači? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Kdo vynalezl počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Proč je můj počítač pomalý? Co je počítačový hardware? Jak stahovat dvd do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TAU COLOR a.s., Profi-Communication, s.r.o., Hopi Popi, a.s.,