První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak velký byl první počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Chromeč, Jindřichov, Drozdov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., ALSICO s.r.o., SAVE MAX, a.s., KMa s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Hopi Popi, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., TRUMF International s.r.o., e-cars trading s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Levné knihy a.s., DELIKA s.r.o. ,