První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bohuslávky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co dělá ram pro počítač? Jak vytvořit počítač? Co dělá počítač rychlejší? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Co je kvantový počítač? Jak formátovat počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak používat počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Co je počítačové kódování? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak faxovat z počítače? Jak proniknout do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak se zbavit počítačového viru? Kolik energie můj počítač potřebuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Levné knihy a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Hopi Popi, a.s., DELIKA s.r.o. , ALSICO s.r.o., DHK ZORA Olomouc, NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o.,