První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co potřebujete k vybudování počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Žerotín, Malhotice, Červenka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., ASET studio s.r.o., MODOS spol. s r.o., Levné knihy a.s., CHIRAMPOL s.r.o, A1 Team CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, NEUROLOGIE, RIOX spol. s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Hopi Popi, a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TARAN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Profi-Communication, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,