První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak otřít okna systému Windows 7?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelechovice, Třeština, Lipová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Hopi Popi, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, TRUMF International s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o., TARAN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. ,