První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak dostat hudbu z iphone do počítače?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Určice, Konice, Hrabová a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, CHIRAMPOL s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., UNITOP spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, 2K CONSULTING s.r.o., OK DESIGN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s.,